Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem eszik a babám a meleg...

Nem eszik a babám a meleg miatt, mikor lesz ennek már vége?

Figyelt kérdés
mióta bejöttek ezek a nagy melegek,azóta nem hajlandó enni a babám!eddig még csak reggel,este és éjszaka evett,de már most reggel sem akart...doktornő szerint a nagy melegtől...inni,iszik,de nem akarom ,hogy lefogyjon,mert így is 5 hónapos és alig 6 kg!más is volt így?mikor szokja meg szegény a meleget?mit tudok tenni,hogy egyen?előx még pépeset,gyümit evett,ha a tápszer nem is ment neki,de már most egyiket sem akarja megenni...nagyon féltem szegénykémet...ez már nem állapot így... :((((
2013. jún. 20. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... sovány vígasz, de a meleg állítólag 3 nap múlva véget ér, ill. normalizálódik. Hogy a baba mikor fog enni, azt nem tudom. :(
2013. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem a meleg végét várom! :) hanem,hogy a kicsi megszokja és tudjon megint rendesen enni...vagy egész nyáron nem fog szegény semmit se enni a meleg miatt? :((((
2013. jún. 20. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 10 hósom se evett ma már.. reggelire kapott tápszert, délelőtt már a gyümölcsöt nem akarta megenni, így adtunk neki bármit, csak egyen. Vajas kenyeret azt ette mert mi is azt reggeliztünk. Délután szerencsére megette a zöldség adagját de csak mert eltereltem a figyelmét. Uzsira egy nagyobbacska sárga barack belsejét ette. Vacsira szokásos adag tápszer. Már előre félek a holnaptól, de ha kell, inkább adok neki tápszert csak egyen. Ő most 8 és fél kiló, baromira nem hiányzik hogy fogyjon...
2013. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sita válasza:
Én is ezzel küszködök, hogy a 2 hónapos gyerek alig eszik valamit. Eddig méricskéltem, hogy 700-800 grammokat evett, már két hete nem mérem, de sejtésem szerint kb. 400-akat ehet, sír, ha cicire akarom tenni. Inni nem iszik semmit, semmit se fogad el, ami nem tej. Úgyhogy már én is megőrülök tőle. Bár egyelőre jó kedélyű, de azért látom rajta, hogy összeestek egy kicsit a hurkái. Csak ki ne száradjon. :(
2013. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!