Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 honaposom arca mitesszeres,...

Bogarszemu kérdése:

11 honaposom arca mitesszeres, mit tehetek? Erzekeny a bore vagy higieniai oka van? Amugy szuletese ota folyamatosan van nehany mikor tobb mikor kevesebb

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 15:17
 1/4 gabszem ***** válasza:
erre kiváncs vagyok mert az en 16 hósomnak is van pár az arcán
2013. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

reggel-este mosd meg az arcát, és napközben is, többször.

gondolom a kis keze koszos, ahogy fedezi fel a világot, és utána az arcához/szájához nyúl. ráadásul most a melegben még az izzadtságra is jobban tapad a por és a kosz.

én azóta mosom a kezét és arcát, naponta többször, mióta mászik.

játszótér és utca után mindig kézmosás az első, ahogy hazaérünk. nem csak neki, nekem is, és mindenkinek, aki hozzánk jön.

szerintem elég, ha a fürdetőjével mosod meg, nem kell neki semmi más 'vegyszer'.

2013. jún. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kíváncsicska ***** válasza:
Én voltam vele bőrgyógyásznál.Felírt egy szalicilsavas valamit (kifejezetten pattanásra, ja és bőrgyógyász kozmetológus volt aki megnézte) Na a védőnőm kiakadt, hogy írhat fel egy másfél éves gyereknek egy kifejezetten pattanásra való szert.A házidokim azt mondta 9 hónapos korában, hogy allergiára való hajlam én ebbe nem nyugodtam bele és ezért vittem bőrdokihoz.Na ezek után mikor tanácsadásra mentünk megint mutattam a dokinak, hogy milyen az arca és most már a keze is.Azt mondta megint, hogy allergiára való hajlam,és hiába küldené el vizsgálatra nem derülne ki mi üti ki.De amit felírt 3 dolog volt.Elocon-os krém, hidratáló, és egy allergiára való csepp.Nem rég óta használjuk és szinte eltűnt minden pöttye.Kérdezd meg a házidokitokat, hátha ő is hasonlóan látja
2013. jún. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! Azert nem tartom valoszinunek a higieniai okot, mert amugy tisztalkodunk rendesen, de amugy mielott maszni es targyakat fogdosni kezdett volna is voltak neki.. Na de meglatjuk mit mond a doki :)
2013. jún. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!