Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros kis pöttyök pár napja a...

Piros kis pöttyök pár napja a vállon? Mivel kezeljem? Lehet hogy a melegtől jöttek ki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Valszínű a melegtől igen. Ne kezeld semmivel hamar elmúlik.
2013. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmivel se kezeld ezek a pöttyök a melegtől jönnek ahogy izzad. Majd elmúlik. Sajnos most ez normális amilyen hőguta van. :( Az én lányomon is vannak ilyenek 4,5 hónapos.
2013. jún. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiamon minden évben kijön, de ha nem hintőporozom, akkor eldurvul. Ha teheted, akkor ne adj rá felsőruhát!
2013. jún. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap még épp hogy látszott, de mára meg már azért elég erősen kijött szegényen. Gondoltam gyakrabban fürdetem, nehogy az izzadság még jobban kicsípje, de semmi változás.
2013. jún. 21. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Melegkiütés. Sajna a babánknál gyakran kijön, van akin kevésbé, van akin durván. Mindkét fiam az utóbbiba tartozik, még a fejük is kipattogzott a hajuk alatt. :( Nem sok mindent lehet tenni, dokinéni azt tanácsolta napközben is zuhanyoztassam le tiszta vízzel (fürdető nélkül), meg írt ki mentolos hintőport (recept nélkül is kb. 250 Ft). Így sem javul gyorsabban, de a kicsim jobban érzi magát.
2013. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kijöttek ebben a melegben, gondolom, majd csak elmúlnak.
2013. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!