Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti varrtatok valamit babaátokn...

Ti varrtatok valamit babaátoknak saját kezűleg? Hol szereztetek hozzá kellékeket, szabásmintát?

Figyelt kérdés
Én úgy döntöttem amit saját kezűleg megtudok varrni azt én készítem el a babámnak. (takaró,hálózsák,pelenka,egyszerű játékok, ágynemű huzat, rácsvédő stb.) Érdekelne, hogy ti hol vettetek hozzá alapanyagot és hol találtatok hozzá szabásmintát? Mik azok a dolgok amiket ti varrtatok?

2013. jún. 22. 08:02
 1/3 anonim ***** válasza:
a múltkor rátaláltam erre az oldalra.szerintem nagyon jó dolgok vannak és nem olyan drágák.a múltkor engem is elkapott a hév hogy varrjak a kisfiamnak.én először ágyneműhuzatra gondoltam sok sikert a varráshoz [link]
2013. jún. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. jún. 22. 08:55
 3/3 anonim ***** válasza:
szia első vagyok.én amúgy most cseresznye magpárnát csinálok.tegnap csináltam cseresznye lekvárt.most a magokat kitettem a napra jól kiszárad és utána [link] varrok egy tasakot ilyet mint a képen van.szeretnénk kistesót és ha pocakfájós lesz hátha használ majd neki
2013. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!