Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a tapasztalatok azon a...

Kardos-Varga Klaudia kérdése:

Mi a tapasztalatok azon a téren, hogy egy csecsemö mikortól kezd mosolyogni a szüleire?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
5-6 hetesen.
2013. jún. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ohhh Leventém 3 és fél hónapos, de még csak álmában mosolyog.Mondjuk sajnos születése óta kórházban van,remélem amint hazajön,nonstopp mosolygni fog!! :)
2013. jún. 22. 08:35
 3/9 anonim ***** válasza:

A tudatos mosolyt kb 3 hónaposan kezdte el de nagyon nehezen sikerült megnevettetni. :D Már 4,5 hónapos de csak ha meglát mosolyog.

Am meg kizártnak tartom 5-6 hetesen tudatosan mosolyogna egy gyerek. Az még csak reflexszerű. Nem a szüleinek szól. Álmában esetleg meg ébren is csak véletlen.

2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocs, első vagyok, lehet tényleg rosszul írtam, rosszul emlékszem. Most megtaláltam egy jól elkapott képet, ami pont két hósan készült, hatalmas tudatos mosolyjal. Akkor már biztosan mosolygott, az 5-6 hét, lehet tényleg korai és rosszul emlékeztem. Ne aggódj kérdező! Neked is hamarosan meglesz a tudatos mosoly!
2013. jún. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolso! Nem reflexszeru, en is 6 hetesen vettem eszre hogy tudatosan csinalja. Elotte csak almaban es tenyleg veletlenul mosolygott, vagyis inkabb csak huzta a szajat :D

Ma 9 hetes, vigyorog ram ha meglat, vagy ha meghallja a macska csorgojet, ugyhogy egeszen biztos hogy nem veletlen :)


Kedves kerdezo, remelem nemsokara epen es egeszsegesen hazaviheted a fiadat! Kitartas neked is es neki is, otthon mar biztos sokkal boldogabb lesz!

2013. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lányom 4 hetes múlt,mikor tudatosan kezdett mosolyogni.Nem álmában,ébren sikerült megnevettetni.Rá pár hetére már hangot is adott hozzá.
2013. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajjjj!!! Most már csak megvárom,amíg rám mosolyog!!! :) Bár elhiszem, hogy ha már a töke tele van a sok rosszasággal amit vele müveltek és müvelnek most is.Lehet én sem vigyorgnék!! Köszi mindenki!! Jah.... Valakinek van ötlete,hogyan "taníthatnám" meg neki,hogy tölem nem kell félnie,nyugodtan mosolyoghat rám? Ha hülye a kérdés...bocsi!! :) Csak gondoltam hátha.. :)
2013. jún. 22. 20:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom már a kórházban mosolygott, de tudatosan kb. 2-3 hónaposan kezdett el.
2013. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3kisfiam van, és 2hónapos koruk után kezdtek tudatosan rám mosolyogni.
2013. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!