Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vtech mikrofon van/volt...

Vtech mikrofon van/volt valakinek? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Kislányomnak néztem, megéri megvenni? Videót sajnos nem találtam róla, így azt sem tudom, mit csinál pontosan. Akinek van/volt, vagy ismeri, írja már le milyen!
2013. jún. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszíntén szólva nem tudom, mit csinál, pedig nekünk is van. Pont azért vettem a kisfiamnak, mert szereti a mikrofont és énekelni bele. De ezzel 1 percet sem játszott, ott hever a szobában, egyszer sem érdeklődött utána. Igazából zenél meg hangokat ad ki, ugye angol nyelven, úgy olvastam a tájékoztatóban, hogy lehet énekelni is bele, mint a mikrofonba, de nekünk nem sikerült, nem ad ki nagyobb hangot, olyan, mintha mikrofon nélkül énekelne az ember. Nekünk nem vált be. Ellentétben a többi vtech játékkal, sok van és nagyon szeretjük.
2013. jún. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van ilyen játékunk, a kisfiam már 3 éves, még most is nagyon szereti.

Ez tk. egy készségfejlesztő játék.

legalább 10féle állat nevét, állathangját adja és ha a kicsi énekel, akkor tehet a hangjához zenei alapot, dallamot pl. a bárány bégeti vagy a béka brekegi. A mikrofon fejen lévő gyűrűt kell körbe forgatni a kis nyilhoz, akkor annak az állatnak a hangja szól. Nagyon vicces és szórakoztató.

A mikrofon egyébként NEM hangosító eszköz, hanem játék, tehát nem fogja hangosan visszahangozni a kislányod énekét- viszont nagyon jó éneklős és fejlesztő játék.

A kutya gombot középen megnyomva a dalba bele tud tenni effekteket, illetve a klasszikus zenei alaptól a karibin át az ismertebb angol gyermekdalok dallamáig minden van rajta- tényleg számtalan lehetőség. Külön gombbal tud választani, hogy klasszikus, jazz vagy rockos hangzás legyen.

Vannak rajta gyorsabb és lassabb melódiák is és néhány dalt szöveggel is végigénelnek az állatok, ha jól emlékszem.

Ezeket emlékezetből írom, de nézd meg a honlapjuk szerinti leírást:

[link]



Mi egy kétnyelvű család vagyunk, így az angolnak különösen örültem- de mindenkinek hasznos, aki úgy gondolja, hogy a kicsik és képesek játszva természetesen elsajátítani az első szavakat.

Nálunk 2 darab is van, egy narancssárga és egy rószaszín (amit nem használunk természetesen). A férjem angol anyanyelvű és bizonyos külföldi rokonai számomra érthetetlen módon azt gondolják, hogy nagyon szuper egy kisfiúnak egy pink mikrofonos játék ajándékba :)))))

Remélem, tudtam segíteni.


1+ életkortól ajánlják, de szerintem lehet korábban is és egy óvodás is még simán eljátszik vele, sőt.

3 db kisebb (AAA) elem kell bele, amik sokáig jók.

2013. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm kedves 2. hozzászóló a tartalmas, hasznos, kielégítő választ.


Videót nem találtam, tud valaki esetleg?

2013. jún. 19. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!