Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Főzelék után mennyi idő után...

Főzelék után mennyi idő után lesz éhes a 6 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Nekem úgy tűnik mintha főzelék után sokkal hamarabb lesz éhes nem bírja ki a 4 órát még 3-at is nehezen. Tegnap megevett 190 mg nyuszi zöldséges bébiételt és 3 óra múlva éhes volt. Vizet próbáltam adni párszor de utána is sírt kénytelen voltam a tápot.
2013. jún. 22. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiváltottad az étkezést vagy kóstoltatsz? Mert ha kiváltottad, akkor kevés neki valószínűleg a mennyiség, ha pedig kóstoltatsz adni kell utána tápot neki. Evés közben kínáld vízzel. Az üveges kaják nem sok tápértékkel bírnak, jobb amit te főzöl.
2013. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb.3-3 és fél óra múlva adj neki csak kaját. Persze,ha biztos,hogy éhes,akkor még kapjon a főzelék után tápszert,de ehelyett rágcsálhat is valamit pl. Nekem 8 hós a kisfiam,200 gr-okat eszik általában,de a következő etetésig nem lesz éhes,viszont többször megszomjazik.
2013. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!