Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinaltok ilyen rossz...

Mit csinaltok ilyen rossz idoben, ami a napokban volt/van babatokkal?

Figyelt kérdés
Tegnap ki sem tudtunk mozdulni es 8 hos kisfiam igencsak unatkozott. Pedig egesz nap vele foglalkoztam, enekles, mondokak, lakas felfedezes ezredszer...de mar uncsi neki minden. Imad setalni menni....ma kivinnetek, ha nem esik? Nagyon fuj a szel....
2009. okt. 13. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyen randa időben én nem vinném ki a gyermekemet. ez az erős szél sztem nem jó, csak akkor mozdulnék ki, ha muszáj lenne.
2009. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén zenész... Lányom 11 és fél, imád a játszótérre menni, napi 2-szer megyünt/mentünk. Tegnap szétunta magát szegénykém, többször ment az ajtóhoz és ütögette... Ha elmaradna babakocsiban, akkor lehet kivinném ma esővédővel, de mivel addig hajlandó csak benne lenni, amíg odaérünk a célhoz, így nehézkes. Félek, hogy séta közben a szél kicsípi az arcát, begyullad a szeme... nem tudom, mit csináljak...
2009. okt. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én picim is 8 hónapos, három napja nem voltunk kint, már mindketten kezdünk bekattanni ebben a bezártságban.

De nem merem megkockáztatni, hogy megfázik, mert akkor aztán meg azért lennénk bezárva, és még beteg is lenne...


Jó lenne, ha már lehetne vele rajzolni, vagy gyurmázni... hát majd jövő ilyenkor...

Addig marad a lakásban jövés-menés-csúszás-mászás, és az állandó: jajj, azt ne, kicsim...


Nehéz kordában tartani most, hogy más inger nem éri szegényemet... próbálná felfedezni a "tiltólistás" dolgokat is...


Egyébként szerintem nagyon unatkozik nap végére... olyankor már eléggé nyűgös a bezártságtól, meg attól, hogy csak a lakás a "néznivaló"...


Én megvárom, míg eláll a szél.

Ha csak szimplán hideg lenne, az nem lenne gond, de ez az őrült szél... brrrr...

2009. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos tegnap az eső miatt ültünk itthon egész nap, ma a szél miatt fogunk : / Borzalmas ez az idő, de inkább itthon, mint hetekig orrszívó porszívózni és betegeskedni.
2009. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ma már kiviszem,9 hós.jól felöltözünk és egy szélcsendes helyre kimegyünk.de nekünk a kocsink is jó nagy ernyővel van ellátva,igy talán annyira nem fúj be a szél.kell a levegő.de egyébként én ilyenkor csavarogni szoktam.közlekedni autóval,mamákhoz,barátokhoz,rokonokhoz,mindeggy,csak valami más legyen mint az otthon.ez segít átvészelni ezeket a rossz időket.ha városba laknék,akkor biztos,elvinném valami bevásárlóközpontba,kicsit játszani a kirakott autokkal,azokkal a mozgó állatokkal stb.
2009. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!