Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudnátok altatási tanácsot...

Tudnátok altatási tanácsot adni 8 hónaposnak? A többi lent. Köszönöm.

Figyelt kérdés
Lassan 8 hónapos lesz a kisfiam, sosem volt egyszerű elaltatni. Kicsinek sokat sírdogált, ezért sajnos ahhoz lett szoktatva, hogy kézben sétálva aludt el. Így lassan 9 kilósan ez már elég nehéz ügy. Nappal hintában és babakocsiban alszik el, este a fürdetés és tápszer után. Miután megitta, megyek vele kb. 10 percet és elalszik. De mostanában jönnek a felső fogai és nem tud olyan mélyen elaludni, arról nem is beszélve, hogy lejjebb kell tennünk a kiságyat, mert már "kutyázik" - akkor pedig végképp nem fogom tudni letenni a kezemből. Próbáltam, hogy nem veszem ki egyből amikor felsír, de annyira fel tudja pörgetni magát, hogy alig lehet lenyugtatni. (Cumizni sem cumizik, azt is csak rágja és játszik vele. Bocsi, hosszú voltam, de már annyira belefáradtam, hogy az egész napom az altatásról szól. Köszi a válaszokat.

2013. jún. 23. 09:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
még én sem próbáltam, de kíváncsi vagyok, beválik-e.. :) eddig a kánikulára vártam, hogy elmúljon, most pedig a párom sokat maszekol és későn ér haza, nem akarom még ezzel is "fárasztani".. Úgyhogy talán majd a jövőhéten már kezdjük. Írjatok, ha megvan az első este! :)
2013. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Oké, te is!!! :)
2013. jún. 26. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!