Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokat ajánlanátok...

Milyen játékokat ajánlanátok újdonságnak önálló játékhoz egy 6 és fél hós babának? Mennyi időt kell (ne) önállóan is játszania? Hogyan lehet önálló játékra is szoktatni?

Figyelt kérdés
Kislányommal sokat játszunk együtt,eddig egyedül is elvolt ha látómezejében voltam(látómezőn kívül max 5-10 percet)pihenőszéket mivel nem állítható megunta(még nem ül stabilan de nagyon akarna)vannak játékok amik kedvencek voltak most is szereti őket de szerintem már unalmas(csörgő zörgő színes sipolós játékai vannak többféle anyagból fejlesztés miatt(plüss,textil,fa,műanyag)Mivel egyre kevesebbet alszik a házimunkát nem mindig tudom megcsinálni(azt sem amit muszály)Az éjszakát átalussza hajnalban ébred s ha utána vissza tudom altatni akko én is visszaalszom mert nekem így pihentetőbb mintha pl délután lefeküdnék mikor ő is alszik meg aztán ez még kiszámítható hogy kb mennyit alszik vissza de a napközbeni alvása nem.
2009. okt. 13. 11:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a konyhában vagy tedd bele a járókába,tegyél be neki sok játékot.Az én lányom szereti a játék szintetizátort püfölni,és van ilyen olcsóbb elemes állatka ami megy,hangokat ad ki,ezekkel elvan. A csipogók,rágókák őt se érdekli,esetleg ilyen tükrös plüssben elnézegeti magát.
2009. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy ekkora gyerek még nem játszik el önállóan.
2009. okt. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az utolsó válaszolónak az építő választ de picurom igenis elvan egyedül eljátszik csak az időt akarom kicsit hosszabítani te bizonyára profi anyuka vagy aki mindent meg tud csinálni segítség nélkül a gyerek körül is és a háztartásban is elsőnek járókában nincs el csak a pihenőszékben köszi azért
2009. okt. 14. 09:51
 4/4 anonim ***** válasza:
régi távirányító, dobozos üdítő ha kiürült, szilikon kenőecset ezeket nagyon szereti a kislányom 6 hónapos
2009. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!