Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet csinálni tejpépet...

Hogyan lehet csinálni tejpépet? Bevált recept? Anyatejjel szeretném!

Figyelt kérdés
Babám nem eszi meg a tejet sem a tápszert. Szeretnék neki csinálni tejpépet házilag, anyatejjel.

2013. jún. 23. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Tejpépet nem nagyon tudsz házilag csinálni. Ami boltban kapható, azt sem eszi meg?

Esetleg, a búzadarát megfőzöd vízben és anyatejjel higítod!

2013. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Rizzsel is megpróbálhatod. Megfőzöd, összeturmixolod, hozzáadod a tejet.
2013. jún. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A drogériákban lehet kapni tej/tápszer mentes gabonapépeket. (rizs, köles, hétgabonás, búza stb.) Én langyos anyatejjel kevertem össze. Gyorsan besűrűsödik, de az étkezés vége felé újra felhígult. Bár lehet, hogy az én babám evett túl lassan.
2013. jún. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet kapni rizslisztet én abból szoktam főzni neki, csak ezt eszi meg a boltit nem. bioboltban vagy hasonló helyeken lehet kapni, de láttam már dm-ben is. kb 1 dl tejhez kell 1-2 kanál meg kell főzni és bekűrösödik lehet ízesíteni gyümölccsel vagy sósan zöldségekkel is..
2013. jún. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!