Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos kisfiam felébred a...

1 hónapos kisfiam felébred a babakocsiban ha zötykölődik. Van valakinek tapasztalata, hogy lehetne hozzászoktatni a babakocsi rázkódásához?

Figyelt kérdés
Ha viszonylag egyenes a járda, akkor lehet tologatni, de a nagyobb rázkódásra felébred vagy félig ébren helyezkedik. Jelenleg csak úgy tudunk vele sétálni, ha a lakásban elalszik és utána visszük ki. A babakocsival magával nincs baja, mert ha nem mozog, akkor simán alszik benne, nem sír. Hordozókendővel nem szeretném cipelni.

2013. jún. 24. 08:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a babáddal van gond, hanem az utakkal. Mi is ezzel kinlódunk. Óvatosan a döccenőkön:-)
2013. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen a kocsi kereke? A miénk hatalmas felfújható mind a 4, direkt ezért vettünk ilyet mert ilyenek az útviszonyok. Nem lehet elcserélni a kocsit?
2013. jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az elején nekünk is így volt, persze még most sem merem a babakocsiban rázós terepre vinni, de azért normális (mondjuk macskaköves) úton jól alszik.

Szóval sztem vigyétek nyugodtan sétálni és hozzá fog szokni idővel a zötykölődéshez, zajokhoz is.

2013. jún. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aazia.Nekem is 1 hónapos a babám.Miért baj,ha séta közben nem alszik a babád? Ha nem sír vagy ilyesmi akkor miert nem lehet ébren.Nekünk pont tegnap volt először h nem aludt el séta közben.Szépen elvolt,gondolom hallgatta a világot :D En örültem neki
2013. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

8:50 Óvatosak vagyunk, de nem tudok minden repedést és csatornafedelet kikerülni. :( Nem beszélve a viacolorról és egyéb díszkövekről.

9:25 A kerék nem felfújható, de ha az lenne, az sem segítene a járdaszegélyeknél.

11:02 OK, szóval gyűjtsek bátorságot, legyek türelmes és viseljem ha sír. :)

12:13 Azért baj, hogy ébren van, mert ebben a korban max. 1,5 órát bírnak nyűgösség nélkül ébren maradni, az enyém inkább 1-et, beleértve a szoptatást, a büfit és a peluscserét is. Ha mindezeket megcsinálom, már letelik az egy óra és ha csak 1 órára viszem el sétálni, már akkor is hulla fáradt és nem tud elaludni. Cumival egy darabig el van, de aztán sírni kezd a fáradtságtól. Szóval lehet, hogy mi élvezzük, hogy ő fenn van, mert tök édi, de ő nem annyira van oda ezért, hidd el. Vagy ha a Te babád igen, akkor szerencsés vagy. :) Mondjuk nekünk egyébként is minden elalvás előtt sír a fáradtságtól, hogy kizárja a külvilágot és el tudjon aludni, ilyen típus.

2013. jún. 24. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

11:02 vagyok.

Gyakorlatilag igen, mást nem tudsz csinálni. Én általában úgy választom ki a séta színhelyét, ahol nem kell ilyen katasztrófális körülmények között tologatnom a babakocsit azon izgulva, hogy csak fel ne ébredjen a baba.

Nálunk is ugyanez a helyzet, amit leírtál, ha nem tud aludni a babakocsiban, vagy itthon akár eleget, akkor sírás a vége sajnos a mai napig, pedig már 3 hónapos múlt.

Én úgy vagyok vele, hogy megpróbálom megoldani a vásárlást, ügyintézést nélküle, így úgy tudok sétálni vele, hogy az neki is jó legyen, tudjon aludni. Úgy egész más a világ. :) Neki is, nekünk is.

2013. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha kicsit jobban kipárnázod,ergo raksz bele egy plusz takarót,amivel meg tudod támasztani a a babádat,próbáld körül ölelni vele,akkor lehet megoldódik a probléma.:) próbáld ki.!ha plüss takarót raksz,rakj rá még egy textilpelust,hogy a melegben ne izzadjon meg a takaró miatt.mutatok neked egy linket,itt sok kismamit és anyukát találsz,ki tudod írni a kérdésedet,ha pedig névtelenül szeretnél,írj a kisbaba naplónak üzenetet,onnan kirakják neked név nélkül.Dr.Jekkel Gabriella vezeti az oldalt.remélem tudtam segíteni.:)

[link]

2013. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szia


nekem lányom volt ilyen, nem hogy elaludt, de felébredt inkább a babakocsiban, és még bukott is a zötyögéstől. 1 éves koráig kész kínszenvedés volt (ébren utált benne lenni), nem szerette meg sosem, de azért 4 hósan már elaludt benne és a zötyögés sem zavarta, a bukás meg 2 hós korára elmúlt.

fiam meg sima úton el sem alszik, a legrázósabb terep kell neki és ébren is szivesen nézelődik.

2013. júl. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!