Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki korhazba megy...

Ha valaki korhazba megy babaval par 2-3 napra es a baba nem alszik csak babakocsiban akkor hogyan alszik majd el?

Figyelt kérdés
gondolom nem lehet babakocsit bevinni. de akkor hogyan fog aludni? addig ordit mig el nem alszik?

2013. jún. 21. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Találnak valami alternatív megoldást, pl. ringatja.
2013. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetleg hordozóban ringatva mint az én picurom :) az eléggé hasonlít a babakocsira. De minden korházban ahol lehet babával aludni szerintem van olyan tologatós kocsi amit szülés után adnak .
2013. jún. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

általában van babakocsi a kórházakban, gondolj bele, szerinted a sérült gyerekeket akik hónapig vannak bent, hogy viszik ki levegőzni?

mondjuk nem túl szépek, de célnak megfelel.

de gondolom be is lehet vinni.

de még egyszerűbb, hogy máshogy altatják el :) eleve más a környezet, ő is másképp fog viselkedni. főleg ha beteg :(

ilyenen ne aggódj, ez a legkevesebb!

2013. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Miért alszik el egy gyerek csak babakocsiban??? Három gyerekem van, három különböző jellemmel, de soha nem volt szükség babakocsira altatáshoz.
2013. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a kórházba nem lehetett bevinni, ott sem volt. Igaz 1 hétig az intenzíven feküdt, így ez nem volt kérdés, később a gyerekosztályon ringattam. Egész nap. :( Rendesen hozzá is szokott, itthon küzdelem volt volt vissza szokatni. Addigra megint bekerült. 3-ik alkalommal már nem ringattam, hagytam kicsit nyűglődni. Negyedik alakalommal már nem volt gond, itthon maradt a babakocsis altatás. Szóval van benne tapasztalatom, azt tanácsolom, ne kapasd fel, kicsit hagyd nyünnyögni, csak akkor vedd ki ha ordít! 2-3 nap nem sok idő, ha nagyon nyűgös, kibírod kézben is.Mikor mi voltunk bent, 47 kiló voltam, a kicsi 11 kiló. 2 heteket feküdt bent, 4szerre 9 napig. Ott nem fogsz ezen problémázni, hidd el, egy anya csodákra képes! :) Melyik kórházba mentek?
2013. jún. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
4-esel érték egyet. Miért a babakocsiban alszik el?
2013. jún. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Ez egy szánalmas kérdés. Milyen anya az, akiben fel sem merül a kézben ringatás lehetősége?????

Meddig süllyed még ez a társadalom? Lassan már hozzá sem érnek a babákhoz. :(((

2013. jún. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hordozóban aludt el. 1 éves volt amikor kórházba mentünk akkor csak a járókában volt hajlandó aludni. Délben már annyira ordított,hogy mondták hogy tologassam babakocsiban nem próbáltam,mert nem volt szivem. Fél órát ringattam és elaludt. Este 1 órán keresztül ringattam mire elaludt,erre a szobatársának az anyukája sikeresen felkeltette és 4 órán keresztül ringattam mire mellettem elaludt. Ők is érzik,hogy nem a saját környezetükben vannak,ilyenkor nekik is nehezebb
2013. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jezusom!!! Nem hiszem hogy en vagyok az egyetlen a vilagon aki igy altatja a babajat. Vannak rossz alvo babak a vilagon. szamtalan dolgot kiprobaltam az altatas modszerere es ez az egyetlen dolog ahogy el tudom altatni. Nem lehet ringatni, mert csak kifordul a kezembol. Mindenkinek aki nem hiszi el hogy csak igy tud elaludni kivanok az eletben olyan babat aki naphosszat ordit, ejjel 2 orankent felkel, es nem tud visszaaludni csak ha kocsiban tologatja.


koszonom a valaszokat.

2013. jún. 22. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!