Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen popsikrémet használtok...

Milyen popsikrémet használtok és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
eddig kevertet használtunk de egyre kevésbé vagyok vele megelégedve.Váltani szeretnék és tapasztalatokra lenne szükségem.Nem szeretnék nagyon drágára váltani.
2013. jún. 24. 08:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tubusos Neogranormont, a 100 grammosat. 2000 forint körül van, de sokáig elég és nagyon jó.
2013. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alapjáraton neogranormont használunk, de ha pirosabb a popsi akkor sudocremet, a sudocrem 900 körül van...
2013. jún. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a két betűs drogéria saját márkása (zöld kör alakú tégely) elég jó és pár száz forint.
2013. jún. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neogranormont, de tégelyeset, mert ez kevésbé szárít mint a tubusos, van 100 meg 200 ml-es is. Ha elfogy akkor sudocremet, de azt nem annyira szeretem, mert nehezebb lemosni.
2013. jún. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a házidokimnál írattatok ki kevert gyógyszertári neogranormonosat 150 ml, 1200 ft.
2013. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Kerria ***** válasza:

Kislányom nagyon érzékeny bőrű, emiatt a háziorvos ír neogranormonos kenőcsöt. 200 as kiszerelés 1500-1600 Ft körül van.


Ha hasmenése volt, és nagyon kipirosodott, akkor éjjelre sudocremet használunk 125-ös kiszerelést most akciósan vettük 1500.-ért (egyébként 1900.- körül van a ára)


Nivea nagyon nem jött be, túl tömény, és zsíros, kipattogott tőle a bőre.

A drogériák saját márkásainál is sajnos hasonló a helyzet, mert kipöttyösödik tőle :(

2013. jún. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Neugranormont próbáltam,jó de elég drága és nekünk hamar elfogy.

Níveától kipöttyözött a feneke..:(

Esetleg valaki használt már Gabit vagy valami másik fajtát?

Kevert neugranormonról még nem hallottam,de holnap megyünk t.adásra rákérdezek.

2013. jún. 24. 10:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Én a Bepanthenre esküszöm.Sajnos árat nem tudok írni.Nekem mind a 2 gyerekemnél ez vált be.Pedig mi is végig zongoráztunk mindent.
2013. jún. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tubusos bepanthen 2e ft körül van. Mi most gyogyszertarit hasznalunk,eddig ez a legjobb. Probaltuk a neogranormont is,a tegelyest,egy pisi a pelusba es mar sehol nincs. Pirosabb volt a feneke,mint amikor elkezdtem ra kenni,hogy ne legyen piros. Sudocrem is jo (a kezdocsomagban volt egy minta),de nagyon draga.
2013. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A sudokrém nekünk jó.Lehet azt nézzük majd meg mennyi az ára...
2013. jún. 24. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!