Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál 10-11 hónapos...

Miket csinál 10-11 hónapos babád? (Mozgásfejlődésre értem)

Figyelt kérdés
2013. jún. 24. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia, kislányom 11 hós, mászik, ül, feláll, kapaszkodva lépeget, egy kézzel vagy kéz nélkül álldogál kicsit, ágyra felmászik-lejön stb.


Tiéd kedves kérdező?

2013. jún. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ekkor már ment.Önállóan 9 és fél hónaposan indult el. 11 hónaposan már szaladt.Gyorsan fejlődött a mozgása.:) Most 15 hónapos és lépcsőzik felfelé.
2013. jún. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kislányom 10,5 hónapos, mászik, ül, feltérdel, néha már próbálkozik a felállással :)! De még csak 4 napja mászik, úgyhogy jó lenne, ha minél tovább csinálná :)!
2013. jún. 24. 15:19
 4/6 anonim ***** válasza:
mászik,ül,kapaszkodás nélkül áll/feláll,3-4 lépést önállóan megtesz.egyébként minél tovább mászik annál jobb,annál okosabb lesz nagyobb korában.az enyém 7 hónapos kora óta mászik.ha hamar elindul,az sem túl szerencsés,ó lába lehet,gerincbántalmai,stb.sokan büszkék rá hogy 10 hónaposan már jár a baba,meg lépcsőzik,de az egyáltalán nem jó.
2013. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, kedves kérdező!

Az én babám is 10,5 hónaposan indult el négykézláb. Rögtön fel is állt. De csak a kiságyban meg a járőkában gyakorolta ezt 1 éves koráig. Az ágynál csunyán megütötte magát és gondolom ezért. Már el is mult 1 éves mikor megmutattam neki, hogy kell a butorok melett felkapszkodni. Most 15 hónapos és egy kezét engedi fogni és ugy megy jó pár hete már. Ma ment is magátol pár lépést. Ugyhogy remélem hamar elindul ő is már.

(egyébként jártunk dévény tornára addig miíg el nem indult négykézláb!) Nincs lemaradva a babád , csak lusta mint az enyém!

2013. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Igen, az én kislányom is lusta volt eddig :)! A kezdetektől fogva utált hason lenni, sokat volt kézben. El is küldtek konduktorhoz, 9,5 hós volt ekkor a babám. Ott kiderült, hogy teljesen rendben van minden,. erős baba, csak lusta :). De én örültem, hogy csak ennyi a baj. Most már nem szereti a pelenkázást, mert fordulna hasra és mászna :)! Szerintem sem jó, ha korán feláll egy baba. Egyik ismerősöm unokája 7,5 hónapos és már áll.
2013. jún. 24. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!