Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar aludni a 9,5 hónapos...

Nem akar aludni a 9,5 hónapos babám már napközben? Rendben van ez így?

Figyelt kérdés
Igaz,hogy pedeg egy kcisit,mert szörcsög, de három napja csak fél órát alszik, azt is kínkeservesen, és most meg nem is tudtam elaltatni :(
2013. jún. 24. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kellene még aludnia. Az én lánykám 10, 5 hónapos és van olyan nap, amikor 2-szer alszik. Ilyen korban szükséges még a nappali alvás. Mondjuk a meleg miatt lehet, hogy nyűgösebb, de a szörcsögéssel elvinném a dokihoz csak a biztonság kedvéért.
2013. jún. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én 9,5 hónapos fiam vagy 1x2 órát, vagy 2x1 órát alszik napközben. Szerintem a fél óra kevés. Lehet, hogy be van dugulva az orra, ezért is nem tud aludni rendesen (gondolj bele, mi sem tudunk náthásan, bedugult orral olyan jól pihenni). Vidd el a dokihoz szerintem.
2013. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!