Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit probaljak ki 15 honapos...

Mit probaljak ki 15 honapos kisfiamnal hogy vegre nyugodt ejszakaink legyenek? Mar nem birjuk.

Figyelt kérdés

15 honapos kisfiam ejszaka nem alszik.Ez kb 7 hos koratol hol jobb hol rosszabb, a fogzas nagyon megviseli.Na de az elmult par het volt a legrosszabb.

Mar nem birom, hulla vagyok es a parom is. Napkozben nyugodtan alszik, semmi baj vele, de eljon az este furdes ido, na akkor kezdodik a hiszti. 8kor furdik, utana alvas. Igen es itt jon a baj, van hogy 9-tol alszik ugy hajnali 1-ig, egyhuzamba, de van hogy 9-tol vagy 10x sir fel hajnali 1-g. Szinte oramu pontossaggal ebred fel2kor. Utana- 5-10-15 percenkent felsir, felall a kisagyban kidobja az alvos rongyat es cumijat es csak ordit. Visszaadjuk neki, lefektetjuk, es alig hogy visszafekudnenk az agyba ujra kezdi. Iszonyatos, ja es ezt ugy kb hajnali 3-4ig csinalja.

Volt hogy parom befekudt a kisagyba melle, na de csak rosszabb lett, elkezdett jatszani. :) Volt hogy magunk koze tettuk. Nagyon edes volt, mert felult es jatszott az apjaval :) Ha visszavittuk az agyaba 10 percig csendben volt, aztan mintha erezne hogy mikor fekszunk le, azonnal orditas van.

Fogzas- rendben tudjuk mivel jar, sajnos 7 honapos koratol megviseli. Plusz most jonnek a ragofogai, egy pici mar latszik belole. Hasznalunk ra kremet, hasznaltunk osanitot, nurofent ha nagyon fajt neki.

Mozgasfejlodes- egesz nap jon-megy, szalad, maszik fel mindenhova. Aktiv kisfiu.

Minden féle fajta tanacsot, otletet szivesen fogadok. Koszonom a valaszokat.


2013. jún. 24. 11:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem éhes? Nem szomjas? Pelenka? Homeopátiás bogyókat próbáltátok már? Most, hogy meleg van...lehet zavarja, én sem alszom olyan könnyen el. Miben alszik?
2013. jún. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Viburcol kúpot, Chamomilát próbáltátok már?

Esetleg Sedatif PC (ne tévesszen meg a neve, nem drog használatára buzdítalak) az esti órákban.

Gondolom a melege van-fázik-éhes-szomjas-izzad kérdéseket már mind kilőttétek.

Kalium Phosphoricum elalvás előtt.

2013. jún. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Nem ehes, mar probaltuk es kiveri a kezunkbol.Van hogy kortyol egyet-egyet, de ennyi.

Inni altalaban iszik de max ket kortyot. A meleg nem hinnem hogy zavarja, hisz nem elunk otthon.

Homeos bogyokat probaltuk, nem valtak be.

Pelus, volt hogy tele volt kicsereltuk, kb 20 perc csend utan kezdte elorol a musort.


Nem csak a fogzas a baj, ugy erzem. Hisz volt amikor nem volt aktualis a fogzas megis vagy 40x volt fent ejszaka.

Ja azt hozza kell tennem- hogy kb hajnali 4-tol pedig ugy alszik mint a bunda, es altalaban 7, fel8 korul ebred.

Ja a masik, hogy ez nem minden napos, van hogy minden nap ilyenek az ejszakak van hogy egy heten csak egyszer fordul elo. Na de olyan meg nem fordult elo hogy egyhuzamba vegig aludjon egy ejszakat is.

2013. jún. 24. 11:11
 4/27 A kérdező kommentje:
2. Amiket javasolsz, sajnos nem tudom beszerezni. Nem elunk otthon. De azert koszonom a tippeket.
2013. jún. 24. 11:13
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ilyen esetben szintén homeós bogyók váltak be, Coffea Tosta. 2 nap alatt újra átaludta az éjszakát. Ezt sem tudod beszerezni? Gyógyszertárban kaphatóak, feltételezem külföldön is, mert nem magyar gyártmány...
2013. jún. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Kerria ***** válasza:

1.Ebben a korban már sokszor zavarja őket a kiságy. Próbáltad már magad mellett altatni? Csak melletted, nem közösen. Ilyenkor aludni kell mellette, úgy tenni mintha nem látnád, hogy ő azt nem akarja.


2. Illóolajok. Pár csepp levendula nyugtatólag hathat rá. Nem közvetlen rá, vagy a párnájára, hanem a kiságy mellett, alatt egy tálkában párologtatni.


Ezek vannak amik a környezetünkben beváltak. Illetve amit az előző hozzászólók írtak...

2013. jún. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

A Kalium Phosphoricum pl. neten is beszerzehető, Angliából olcsón, Schüssler-só, nézz utána.

A többi amit írtam szintén homeós, de a Coffea Tosta is nagyon jó, és a szülés utáni kimerültség miatti álmatlanságra is Cofféet kaptam (Cruda).

2013. jún. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Le van fárasztva nap végére rendesen? nem alszik túl sokat nappal?
2013. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Huuuuuu, koszonom a tippeket, mindenkepp megprobalok utana jarni ezeknek a keszitmenyeknek. Hatha sikerul.

A mellettem alvas- azzal az a gond, hogy nem alszik el ugy. Vagy ha el is alszik es kijovok a szobajabol akkor felebred.

Megmondom oszinten, nem akarjuk magunk koze szoktatni. Szeretnenk ha a szobaja az o szobaja lenne, a mi szobank viszont az mienk.

Volt hogy a foldon aludtam es kozben fogtam a kezet, volt hogy en is bebujtam a kisagyba, nagyon rossz volt, de erte megtettem. Akkor sem volt jobb. Sokszor nyogdecselt, fel-fel sirt. Miutan elaludt, kimasztam a kisagybol, es alig hogy kileptem a szobajabol kezdodott minden elorol.

A parologtatas jo otlet, kiprobalom. Sokszor szaraz a levego a szobajaban.

2013. jún. 24. 11:36
 10/27 anonim ***** válasza:

És ha kivennétek 2 lécet? Egy hétig tartana az újdonság varázsa, aztán nagyon élvezné hogy nagyfiúsítottátok az ágyát.

AZ én fiamnak jót tett, hogy szabadásgot kapott. Azt az 1 hetet meg kibírjátok, a mostaninál nem fogtok kevesebbet aludni...........

2013. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!