Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek? Lehet nagy a baj?

Szerintetek? Lehet nagy a baj?

Figyelt kérdés
3 hónapos a kisfiam és az előbb amikor feküdtem el mellé szopizáshoz a könyökömmel véletlen megütöttem a fejét. Azóta tiszta egy para vagyok még aludni sem tudok, csak ülök itt mellette és figyelem hogy nem lett e valami nagy baj. Szerintetek lehet nagy baj vagy el vigyem orvoshoz? Járt valaki igy vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2013. jún. 25. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi baja. Csak akkor lenne rá esély, ha a kutacsát ütötted volna meg. Azt biztosan nem ütötted meg. Ha baj lenne, akkor sírna, hányna stb.
2013. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi baja nem lesz, és az ilyesmi mindenkivel előfordul. Azért nem porcelánból vannak a gyerekek, sőt, kifejezetten rugalmasak. Gondold el, mekkorákat esnek, mikor tanulnak járni.
2013. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha utána evett, most alszik és semmi sírás, hányás, diszkomfort, akkor semmi baj nem történt :) Megnyugodhatsz. Fog még nagyokat esni, érik még balesetek! :) Nyugi! :)
2013. jún. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idáig aludt, most evett. Csak azért ijedtem meg mert oldalt ütöttem meg és remélem hogy nem a halántékát találtam el. Meg ilyen belsővérzések is eszembe jutottak már. Amugyis parázos anyuka vagyok.
2013. jún. 25. 08:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyoma lenne nagyon gyorsan! :) Ezért nyugtatlak én is. Aludt, evett, jól van :) Egy kisgyereken nagyon gyorsan meglátszik, ha valami nem stimmel. Ha pedig belső vérzést okozol, annak is lenne külső nyoma, pukli, gyors színváltozás, és sírna is,szerintem. Igazán nem okoztál semmi problémát! :) Ne félj! :) Én is parás vagyok, megértelek :) De nincs semmi baj! :)
2013. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na akkor mit szólnál a mi esetünkhöz?

A lányom 2 napja a franciaágyról esett le, igaz már 7 hónapos.

Nem pánikoltam 1 mp-re sem.

Felvettem, megnyugtattam, kész.


Saját érdekedben jobb, ha lazábban kezeled a dolgokat, mert lesznek még cifrább balesetei kisgyerekként.

2013. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Tényleg lazábban kéne kezelnem a helyzetet. csak ugye első baba és mindentől megijedek.
2013. jún. 25. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!