Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg nagyon picike a babám...

Tényleg nagyon picike a babám súlya?

Figyelt kérdés
A kislányom 4.én lesz 5hónapos 65cm és csak 6350gr...egyébként 57cm és 3150gr volt mikor megszületett.Mindenhol olvasom, hallom hogy az ilyen korú babák átlagosan 7-8kilósak.Csak anyatejet kap,nagyon vidám és ügyes baba, már mindkét irányba áttud fordúlni és már ki is bújt az alsó két fogija.A védönö szerint genetika(én 161cm és 48kg vagyok)de bárkinek mondom a súlyát hüledezik hogy milyen kevés.Tényleg kevés??Aggódnom kellene?
2013. jún. 25. 14:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Én mindig attól féltem, hogy túl kövér a babám, ez tartott addig, amíg meg nem láttam, hogy milyenek a kortársai. Na akkor rájöttem, hogy miért mondják az enyémre, hogy szép arányos baba.:)

Amúgy tényleg szörnyű ami pl. itt is megy, hogy kinek a gyereke hány hónapos korában mit tud. Falnak megyek tőle. Mintha kb. lóverseny lenne, hogy ki ül/áll/jár hamarabb. Remélem az enyém nem fog 7 hónaposan felállni, hanem jó sokáig mászik majd.:)

2013. jún. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

utolsónak tök igazat adok,mindenki más...még jó hogy nem vagyunk egyformák!

mi pl. totál az ellentétetek vagyunk,mert a kisfiam 8,5 kiló és pont 5 hónapos,csak anyatejes,a nagyobb fiam nem volt ekkora,szóval nekem meg ez a fura,olyan jó kis husi,nem mondom kövérnek de azért van csülök :) ennivaló egyébként,ja és 6os válaszoló: én 45 kiló vagyok pontosan,sajnos de így van,ha már nem szoptatok talán leszek újra 47 is.egyébként nincs aggódni valód a babád súlyával kapcsolatban kedves kérdező,teljesen rendben van!ha van elég kakis,pisis pelus meg főleg!

2013. jún. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát.Sajnos én is észrevettem már hogy sokan "kinek a lova nagyobb"párbajnak fogkák fel a babájuk fejlödését.pl ugyan ennek az anyukának(aki ugye mondta ezeket az okos dolgokat)a babájának még nincsen foga ami teljesen normális,mikor megtudta h a lányomnak már kibújt a második is teljesen ki volt akadva h hát azt meg hogy meg biztos adok a picimnek valamit(mondjuk plusz dvitamint)...de ugye ezt nem nekem mondta ha nem egy másik anyukának.Szóval sajnos tényleg vannak ilyenek és addig mondják a hülyeséget hogy az ember néha elbizonytalanodik.De nektek mégegyszer köszönöm a korrekt válaszokat!:)
2013. jún. 25. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!