Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájás kérdés? Ez egyre...

Hasfájás kérdés? Ez egyre rosszabb

Figyelt kérdés
Eddig az volt hogy éjjel rúgkapált, nyöszörgött. Most 2 napja adom neki az infacolt, azóta ordítva ébred, hallom ahogy hangosan "dolgozik" a hasa. Ugy sajnàlom szegényt. Mi történt vele? Az infacol a mumus?
2013. jún. 26. 02:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat.Csökkentsd az adagot.Nekünk Espumisant ajánlottak.Dobozon levő minden kaja előtt 25csepptől sugárban hányt a lányom,és sikitott a fájdalomtól.Gyerekorvos mondta,napi 3*10 csepp.Ettől nem hányt,de sikitott.Igy lányom kapott minden kajánál 6cseppet,és nem volt gond.Bár tény,kiderült nem is hasfájós,mivel a cseppel megtudtam milyen is a hasfájós sírás.No de az 5*6cseppel nem volt gondja,nagyot büfögött és ennyi.De kb 2napot adtam neki csak.
2013. jún. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a Colief vált be. Igaz, úgy is felébred, hogy kinyomja a pukikat, de szerencsére visszaalszik utána. Próbáltuk az Espumisant is, de a javasolt 25 csepp rengeteg, elég 5 cseppel kezdeni etetésenként. Én egyelőre annyit tennék, hogy csökkenteném az adagot, gondolom az infacolnál is lehetséges (nem ismerem), és ha így sem válik be, akkor váltanék pár nap múlva.
2013. jún. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az Infacolnak kell pár nap amég használ. Minden étkezés előtt adod neki?
2013. jún. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindig adom. Nem tudom mit csináljak, hagyjam abba vagy ez csak pár napig tart és utàna jobb lesz?!
2013. jún. 26. 12:32
 5/5 anonim válasza:
Ha ennyire nem bírja akkor ne erőltesd. Sokféle szer van a piacon gyerekkori hasfájásra cseppek, teák, szerintem váltsatok.
2013. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!