Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós babád mennyit alszik...

2 hós babád mennyit alszik éjszaka és napközben?

Figyelt kérdés
mi este 9-kor fekszünk és reggel fél10 körül ébred. Napközben viszont nem alszik csak nagyon keveset. Rövidítsem le az esti alvást? Túl hosszú lenne a 12 óra? 2 szer kel egyébként.
2013. jún. 26. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nagyon változó. 9 hetes kisfiam van,és délelőtt általában 11-ig alszik,délután viszont már nem,csak,ha sétálunk. Este 8-kor fürdetem,ha szerencsém van,akkor 10-kor elalszik,de 3 óránként kel enni. Ráadásul nem alszik a saját ágyában sem. Csak egyszer aludt ott,akkor sikerült hason letennem,akkor egyhuzamban aludt 6 órát. Sajnos ez azóta sem sikerült. Háton alszik,és nagyon sokat kapdosódik a kezével félálomban,amitől viszont nem tud elaludni. Ha átfordítom hasra,akor emelgeti a fejét mint egy kis teknős. Nem tudom mi lehet ez! Már el vagyok keseredve nagyon. Ti mit csináltok amúgy,ha ébren van? Az enyém szinte mindíg ölben kell legyen. :-(
2013. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!