Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem iszik tápszert?...

Miért nem iszik tápszert? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Fiam 10 hós, kb. 2 hete nem issza meg a tápszert. Cumisüvegből iszik. A vizit, inni valót megissza, a tápszert megkóstolja, löki el. Próbáltuk kakaós itallal, de nem. Utána vettünk 1,5-ös tejet, felforraltuk, azt sem. Már meg is cukroztam, de úgy sem kell neki. Vettünk csőrös poharat, szilikon és nem szilikonosat is, abból sem issza. Enni eszik, de inni nem hajlandó. Mit lehet tenni?
2013. jún. 26. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez van hétfő óta! Eddig reggel és este 230 ml tápszert ivott, aztán egyszer csak ellokte. Próbáltam másik cumival, itatopoharbol, de semmi. Aztán adtam neki tejet kicsit hivatva, de az sem kell neki!

Nem tudom, hogy miért nem kell, de ma reggel màr úgy voltam vele, hogy beleeroltetni úgy sem tudom, nem mergesitem magam! Enni eszik amúgy, és a vizből is annyit iszik mint eddig. Én gondoltam pár napig nem kinalom, aztán újra probalkozok vele!

Lányom ma 11 hónapos!

2013. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!