Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most hogy van ez, lehet...

Most hogy van ez, lehet ültetni vagy sem?

Figyelt kérdés
7,5 hónapos a baba, de még magától nem tud ülni, max. ha kivan támasztva. Azt mondják ne is ültessem. De ha nem ültetem, akkor hogyan fog arra rájönni, hogyan támassza meg magát? Kúszni, mászni még nem tud.
2013. jún. 26. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Az én lányom 6 hónapos elmúlt, a napokban kezdett szépen ülni... Ülve játszik, ha elfárad akkor hasra fekszik. Illetve a szintén a napokban kezdte el a mászás tüneteit produkálni.. Felnyomja a popsiját négykézláb áll és előre hátra billeg aztán elhasal:)

Én pár hónaposan már ültettem de csak fokozatosan, ahogy ez neki még belefért... természetesen megtámasztava... MÁr nyujtogatta a nyakát, hogy fel akar ülni.. Szerintem próbálgasd, hogy mi az ami még jól esik neki..

2013. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem szabad ültetni, amíg magától fel nem ül. Rá fog jönni hidd el :)

Általában úgy szoktak először ülve maradni, hogy mászásból oldalra kiülnek. (ez az én kisfiamnál 11 hónaposan történt meg)

Ne erőltesd, hagyd, hogy a saját tempójában fejlődjön. Ha még nem kúszik/mászik, akkor valószínűleg még sokáig nem fog ülni, de ez nem baj egyáltalán. Majd kialakul.

2013. jún. 27. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!