Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszeri anyasági támogatás....

Egyszeri anyasági támogatás. Első gyereknél 300ezer ft. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 10:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Gondolom igen.
2013. jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Ezt nem tartom fernek ,hogy azért az első mert a màsodik gyerek meg örökli az elsőtöl a babacuccokat.

(babakocsi,babaágy,stb stb)


Az èn fiam most kezdi az iskolát. Amiket ő használt már rég nincs meg.

Tudtam ,hogy nem akarunk másodikat majd csak x év mùlva.

Ha eljön az idő ,ugyanúgy megkell venni mindent mint az elsőnek.

2013. jún. 26. 13:23
 13/23 anonim ***** válasza:
Miért az normális, hogy az átlag magyar minden gyereke után kapott 60e anyaságit néha kipótolva odaadja a fogadott orvosnak, a másik oldal meg alig várja, hogy eligya elcigizze elgépezze???
2013. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Az se normális,de az se hogy az orvosnak adja.

Mindet a babára kell költeni.

2013. jún. 26. 14:23
 15/23 anonim ***** válasza:
Az ember a kisujját nyújtja, erre ez van. Miért az állam hibája, hogy te nem vigyáztál rájuk, vagy eladtad/elajándékoztad őket? 300 ezerből igenis tartós dolgokat lehet kapni.
2013. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha be is vezetnék, teljesen megérteném, hogy csak első gyerekre járjon. Ha mindegyikre járna, akkor még többen szülnének csak ezért. De hát irigykedni kell ugye, mert van akire ez már nem vonatkozna, mindig csak több és több kell, az se jó, ha adnak, de akkor verjük magunkat, ha nem.
2013. jún. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Kedves 15-ös.


Te miről beszélsz?

Mikor én szültem 60 nem tudom hàny ezer ft volt !

A babaholmit önerőböl vettük,nem a támogatásra vàrtunk!


Minek tartogassam 10évig a babakocsit ,babaágyat ,ruhákat stb??

2013. jún. 26. 19:16
 18/23 A kérdező kommentje:

Kedves utolsò.


Gondolod én irigykedem?

Feltettem egy kérdést ès kommunikálni pròbálok erről a témárol.


Az a pénz hamar elfogy! Aki szülni akar ne a pénzért szüljön!


De akkor se kéne ilyen megkülönböztetés.

Megértem 3gyerek felett..

2013. jún. 26. 19:20
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, most itt arról van szó, hogy nem születnek gyerekek. Szeretnék ösztönözni, hogy szülessenek gyerekek és legyen aki majd dolgozik és tudjanak nyugdíjt fizetni.


Oké, hogy a korábbi kismamák nem kaptak ilyet, de most meg kell oldania a gyerekszületést. Ez egy rendelkezés a kormány részéről. Az előző kormány nem törődött a gyerekszületés számaival.


A KSH adatai szerint a 30 év alattiak háromnegyedének párkapcsolata sincs. Arra is akarnak pénzt szánni, hogy ismerkedjenek a fiatalok. Mert ugye, gyereket nem lehet egyedül összehozni és ha 30 alatt nincs párkapcsolat később még nehezebb.

2013. jún. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Azt gondolom erről, hogy igazságtalan, az én lányom két éves és sokkal kevesebbet kaptunk, akkor adják oda mindenkinek aki szül a bevezetése után, de csak egy alkalommal, viszont a második gyerekre is lehessen kapni. Így is ösztönözné a szülésszámot.
2013. jún. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!