Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszeri anyasági támogatás....

Egyszeri anyasági támogatás. Első gyereknél 300ezer ft. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 10:56
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolsò válaszadònak teljesen igaza van.

Lehetne lekorlátozva gyerek szàmra is.


Erre miért nem gondolnak ott a "Nagyok?"

2013. jún. 27. 11:16
 22/23 anonim ***** válasza:

Még szerencse, mert annyi cigány lenne, hogy tele lenne vele a Duna. Az adókedvezmény az már jobb.

Azokat kell támogatni, akik nem csak a 300 ezerért hozzák világra a gyereket.

Nem mintha nagy pénz lenne...

2013. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Sziasztok,nagyon nem egyértelmü ez nekem,meg valamiért nem stimmel,az ország tele van adossággal,kérdem én mi a bánatból finonszirozza ezt az állam????? És még valami van egy ismerösöm,elsö házasságábol született egy gyerek az már 15 éve,most ujbol kapcsolatban van és februárra várja második babájat,ö kaphat vagy nem??? Én probálom magyarázni neki hogy mivel második gyermekét hozza világra,és az lényegtelen hogy olyan ember gyerekét várja ahol még nem volt baba ,már a fiu részéről,akkor sem jár neki ez a támogatás???
2014. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!