Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit jelent, ha egy 6 hónapos...

Mit jelent, ha egy 6 hónapos baba kidugdossa a nyelvét?

Figyelt kérdés
Sosem csinált ilyet, tegnap viszont 5 percig ez volt. Miért teszi?
2013. jún. 26. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Játszik :)

Rájött, hogy képes rá, és tetszik neki. Előbb utóbb minden babát elér ez a hóbort :)

2013. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rájött, hogy van nyelve :) Babám is 6 hónapos kora körül csinálta. Aztán rájött, hogy hogy kell tapsolni, most azt csinálja.
2013. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon értettem én sem, miért csinálja ezt a baba. Aztán annyira tökélyre fejlesztette ezt a nyelvdugdosós dolgot a kislányom, hogy gyakorlatilag nyelvvel "néz". :) Mindent letapogat vele.
2013. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló: Majd besz...rtam a válaszodon. Nyelvvel néz. K..rva jó szöveg.
2013. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is így tudtam, 3-4. gyerekeről (ikrekről) van szó. Tegnap csinálta az egyik. Anyósnak nagyon tetszett, nekünk is, de "nagytudású" apósom megállapította, hogy ez nem normális.

Nem álltam neki magyarázni, hogy ez természetes, és tanultam fejlődéslélektant, pszichológiából meg szigorlatoztam, de nem bírja ki, hogy ne szóljon be.


Köszi még egyzser, akkor nem én vagyok a hülye.

2013. jún. 26. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem az 5 hós kislányom gyakorlatilag nyelvvel letapogatta az utazóágyát, mikor a kanikulában kint voltunk a teraszon. Csak attól féltem, hogy minden jöttment bogár a gyomrában landol, aztán korábban kezdi a hozzátáplálást.
2013. jún. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!