Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nálatok fix evésidők...

Anyukák! Nálatok fix evésidők vannak?

Figyelt kérdés
Volt itt a védőnő és azt mondta mindig ugyanakkor kapjon enni. 5 hónapos egyébként. Első baba ugyhogy még tanulom:-) Hog csináljátok? Hisuen mi sem ugyanakkor eszünk mindig

2013. jún. 26. 08:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát, képzeld el, hogy nálunk sincs fix idő, 7 és fél hós, de sose nézem az órát, hogy most akkor 2 óra és akkor most eszel, hanem ahogy ő jelzi akkor adok neki enni. Tudom, hogy ez nem jó, mert nincs kialakított rendszerünk, de nekem is első, és nagyon nehezen tapasztalom ki ezeket a dolgokat. Ezért is nehéz sokszor arra a kérdésre válaszolni, hogy hány étkezést váltottunk már ki???.....
2013. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ennyi idősen igény szerint szopiztak

de volt már egy kialakult napirendjük ami elég stabil volt

2013. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindig ugyan akkor kap, hisz a Bölcsiben, oviban is mindig ugyan akkor van a reggeli Tízórai ebéd....

itthon van hogy fèl órával hamarabb, vagy később, de így tudjuk tartani a napirendet!

2013. jún. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor eszik, az ebédben előfordul néha egy 20 perces csúszás, de nem sűrűn. Már 1 éves múlt a fiam, de 5 hónaposan is volt már kialakult rendszerünk.
2013. jún. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nálunk fél óra csúszások előfordulnak.7 hós
2013. jún. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahol van plusz minusz fél óra csúszás, az is napirend:) sztem a védőnő is erre gondolt, h kb azért egy időben egyen a baba.

A rendszer hasznos a gyerekeknek, tudnak mihez viszonyítani, de valószínű a manó már kialakított magának vmi napirendet, nem?

2013. jún. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Nálunk felkel reggelizik.fél 10-10 tízóraizik,12-fél 1 ebédel,3 felé gyümit kap,6 körül vacsizik,elalvás előtt tápszer.

Egyébként jelez is már mikor idő van.:)

Én azt hittem nekünk ez még nem napirend..:D

2013. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyjából ugyanakkor eszik. Ami fix a napunkban az a fürdés és a vacsi. De van,hogy 1-kor ebédel van,hogy 2--kor.Ahogy kéri a cicit. Ezek szerint ez rendben van így.
2013. jún. 26. 08:43
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy rendben van!


A napirend nem azt jelenti, hogy pontban 12.00kor eszik a gyerek, hanem amit te is írsz, tehát mondjuk 1-kor eszik a baba, de ez csúszhat is akár fél-egy órát.

2013. jún. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A védőnőd nem hallott még az igény szerinti szoptatásról?


Akkor mit szólna hozzám? Én néha fél óránként, néha 2 óránként szoptatom, mindig változik.

Néha csak hagyom, hogy párat kortyoljon, aztán megy tovább játszani. Most 7 hónapos, mindig is így csináltam.

Ha nem hasfájós, akkor miért változtatnál azon ami bevált?

A te babádat te ismered legjobban!

2013. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!