Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják azt az emberek...

Miért gondolják azt az emberek, hogy ha egy anya egy pár hónapos babával van otthon, akkor teljesen ráér és egész nap csak a lábát lógatja?

Figyelt kérdés
Biztos tudjátok fb-on vannak árulgatós csoportok.Nekem is van pár felesleges holmim,amit el szoktam adni.Most is épp várok egy nőt.10-re beszéltük meg hogy jön.De még nem sikerült ide érnie.Ő már máskor is vásárolt tőlem és akkor is egy órát késett.Bosszant,hogy azt hiszik egyesek,hogy én egész nap itthon ülök.A másik,hogy ugye a babám még pici.3 óránként szoptatom.Be van osztva az időm,mert ha épp cicin van akkor hogy ugorjak ajtót nyitni?Mi amúgy is emeltei lakásban lakunk és itt a kaputelefon eléggé kolompol.A picim közben elálmosodott és letettem aludni.Amikor eszébe jut az illetőnek h ideérjen akkor van rá esély h felveri a csengővel.Írtó pipa vagyok most.Miért nem lehet időben oda érni valahova?megértem ha közbe jött valami,de akkor szóljon,nem?

2013. jún. 26. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen jogos, amit gondolsz. Ha megérkezik, szerintem ezt mondd is meg neki egyenesen. Ha nem jut el odáig agyilag, hogy nem illik így viselkedni, akkor legalább halljon róla életében egyszer! Nem mondom, hogy veszekedni kell, egyáltalán nem. De én őszintén megmondanám neki, hogy +/-5-10 perc belefér, amikor megbeszélünk egy időpontot,de ennél nagyobb eltérés esetén illik telefonálni, hogy alkalmas -e még.
2013. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem azért van, mert azt hiszik, hogy te egész nap ráérsz baba mellett. Ez szimplán csak emberi butaság. A megfelelő kultúra hiánya. Ha valahonnan 10 percnél többet fogok késni, van telefon, szólok, akár fodrász, akár barátnő. Ha neki magától nem jut eszébe, szólj rá, hogy lehetőleg tartsátok az időpontot, mert nem szeretnéd, ha a csengő felébresztené a picit.
2013. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Még mindig nem ért ide....


Sajnos nincs meg a telefonszáma.

2013. jún. 26. 12:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem Én mondjuk leemelném a kaputelefont a helyéről, amikor alszik a babám. Aztán, ha számonkéri véletlen a hölgyike utólag, miért nem tudott bejönni, akkor elmagyaráznám neki az okokat.

Amúgy is unintelligens és bosszantó dolognak tartom a késést, függetlenül a babától. De így még gázabb ez a helyzet. Nyilván egy ilyen pici babának nem mondhatod azt, hogy várj egy kicsit, mert jött ez a néni, beszélnem kell vele, utána folytathatod az evést.

2013. jún. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell neki mondani, hogy ki van kapcsolva a csengő, úgyhogy ha be akar jönni, akkor ekkora legyen ott. Különben ázhat az esőben hajnalig.
2013. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek a szitunak szerintem sincs köze ahhoz, hogy azt hiszi, egész nap ráérsz. Egyszerűen paraszt a nő, ennyi.


Nekem volt egy olyan sztorim, hogy a kolléganőmhöz ment be egy nő, akit én nem is ismerek, vagyis így nem emlékeztem rá. Beszélgettek, valahogy szóba kerültem, hogy otthon vagyok a gyerekekkel, erre a nőci totál beleveszett a témába, hogy tééényleg? és akkor mit csinál egész nap? vagy otthonról dolgozik? A kolléganőm, szintén anyuka, egész délután ezen duzzogott, azt mondta, egyszerűen nem tudta elmagyarázni a nőnek, hogy én nem UNATKOZOM vagy a rezet B....M, hanem OTTHON VAGYOK A GYEREKEKKEL.


Egyszerűen vannak olyan hülye értetlen emberek, akik tényleg ebben élnek, hogy a gyes hawai dizsi napszemcsi.


De a te kuncsaftod szimplán bunkó.

2013. jún. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hm.. kedves utolsó, ez is szép történet..

Csak azt nem értem, hogy az ilyen tuskóknak nincsen gyerekük? Vagy nem láttak még 5 percnél tovább egy huzamban egy gyereket? Mert aztán sztem ez a gyes dolog minden, csak nem hawaii. :)

2013. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!