Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szépség kérdés?

Szépség kérdés?

Figyelt kérdés
Szóval akinek "csúnya" gyereke van,tudjátok is azt vagy beismeritek,hogy csúnya?Vagy úgy vagytok vele,hogy minden gyereknél van szebb?
2013. jún. 26. 20:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! 9-es! Tényleg szép kisfiad van :)!
2013. jún. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na ez az, mindenkinek más a szép. Helyes kisfiú, de ha most azt írom, hogy az én fiam szebb, mert nekem jobban tetszik a csillogó szőke haja, meg a nagy barna szeme, hosszú szempillája, fejformája, stb., az rosszul esne az anyukájának. Szóval ez nem verseny, maradjunk abban, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, mert 2 válaszon kívül itt mindenkinek gyönyörű gyereke van, pedig nem is az volt a kérdés.:)
2013. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Köszönöm, és hidd el nem esne rosszul, mert mindenki lássa a sajátját a legszebbnek mindig! :)
2013. jún. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
De szép, nem erről van szó.:)
2013. jún. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte véleményt kértél, így azt kapsz :) Nagyon aranyos kisfiú, de én nem mondanám különösen szépnek. Karakteres arca van az biztos (számomra túlságosan is). De ez tényleg ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik.


Egyébként szerintem nagyon-nagyon igaz, hogy mindenki a saját gyerekét látja a leggyönyörűbbnek, és ezzel igazából a szülők nincsenek is tisztában. Saját tapasztalatból is beszélek. Amikor megszületett a kisfiam, teljesen el voltam tőle ájulva, hogy mennyire gyönyörű, valami álomszépnek láttam, de tényleg, elolvadtam ahányszor csak ránéztem. Azóta eltelt másfél év, mostanában nézegettem az újszülöttkori képeit, és akkor szembesültem vele, hogy teljesen másmilyennek láttam akkor a kisfiamat, mint amilyen igazából volt. Tényleg kissé "felnagyítottam" a szépségét. Persze most sem gondolom, hogy csúnyácska volt (császáros baba volt és nagyon pici, így nem nyomódott meg sehol, szóval tökéletes, gömbölyű feje volt, nem volt foltos stb), de messze nem annyira gyönyörű, mint amilyenre emlékszem. Most úgy látom, hogy nagyon megszépült, gyönyörű pofija van, egyszerűen meg kell zabálni. De könnyen elképzelhetőnek tartom, hogy ha pár év múlva megnézem a mostani fényképeit, akkor megint máshogy fogom gondolni :)

2013. jún. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

9es,

cuki kis husigolyó fiad van-nagyon szép arca van!

2013. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

15-ös válaszolónak írnám, hogy teljesen rendben van a véleményed, minden ember más és más, más az ízlésünk :-)


Mondjuk nekem pasikban is inkább ez a mediterrán típus, ami bejön, nem a szőke hajú kék szemű hercegek..:-) Lehet, ezért is tetszik annyira a picikém, az arcformája, az álla, tőlem örökölte, minden mást az apukájától..:-)


Karakteres alatt nem tudom mit értettél, mondjuk nem "tucat arcú" az biztos..:-)

Ha visszanézem, milyen volt újszülöttként, valahogy akkor is szépnek látom, különlegesnek, de ez szerintem így is van rendjén. Minden anyukának így kéne gondolni- független attól ahogy kinéz a gyermeke..:-)

2013. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
ColaDio! Én is megírom az őszinte véleményemet, ha nem gond. Az első 4 kép alapján nem mondanám a kisfiadra, hogy szép. Viszont az alsó 3 képen már kifejezetten szép a kisfiú. Nekem is nagyon szép a kisfiam, nyilván nekem a legszebb, de idegen anyukák is rácsodálkoznak a játszótéren és nem egyszer mondták már, hogy "Óh, de szép vagy". Viszont én is látom, hogy az első pár hónaphoz képest sokkal szebb most 1 évesen.
2013. jún. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia, persze hogy nem gond! Az lenne a gond, hogyha nem a sajátod látnád a legszebbnek! :)


Visszanézve a régi képeit, én is látom hogy most sokkal szebb, igaz nekem akkor is az volt, szóval nekem mindig az aktuális állapotban tetszik a legjobban..:-)


Most 13 hónapos, az alsó 3 kép a legfrissebb róla..:-)

2013. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!