Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vajon miért ilyen ez a lány?...

Vajon miért ilyen ez a lány? Szerintetek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nagyon szép, aranyos és kedves. Ráadásul okos is (versenyekre jár, és általában nagyon jó helyezéseket is ér el), intelligens, és segítőkész, viszont még soha nem volt pasija. Szóval szűz is és még nem csókolózott. Barátnői vannak, ahogy látom a suliban, de közös programokra nem nagyon jár, beszélni valamennyire szokott, de nagyon nagyon visszahúzódó és csendes. Meg tök határozatlan.

Ha valaki olyan szép és rendes, okos, mint ő, akkor miért ilyen mégis, szerintetek?

Ja és 16 éves.

Én szívesen ismerkednék vele jobban, csak nem tudom, hogy kezdjek hozzá, mert nem akarok "rosszat" csinálni. Először azt lenne jó tudnom, hogy vajon miért ilyen.

16F



2013. máj. 11. 20:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tudod manapság iszonyatosan kevés normális srác van, ezért egyáltalán nem kizárt, hogy egy tök normális lánynak 16 éves koráig nincs barátja. Önbizalomhiány miatt is lehet visszahúzódó, és csendes, vagy csak szimplán ilyen a természete. A tapasztalataim alapján a visszahúzódó lányok sokszor sokkal normálisabbak, mint azok, akik nagy pofájúak, és folyton középpontban vannak. Azzal nem rontassz el semmit, ha kicsit barátkozol vele. Akkor talán meg is tudnád, miért ilyen.
2013. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi!

Amúgy kinézetre nem tűnne ilyennek, mert ahogy látom, sminkeli magát, meg divatosan öltözködik, meg ilyenek. Szóval első ránézésre (ha csak külsőleg látjuk), akkor nem is gondolnánk róla, hogy ilyen. De vajon miért? :D

2013. máj. 11. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem baj ha 16 évesen még szűz... Vagy túl öreg lennék?! :)


26/N

2013. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%

A 16 éves fiúk többsége (tehát nem mind) nagyon éretlen,elhülyülnek mindent.Én már majdnem a 17-et töltöttem,mikor barátom lett,mert addigra találtam meg a számomra ideálisat.Tehát az,hogy annak a lánynak nincs barátja nem azt jelenti,hogy nem akar,csak kivárja az ő idejét.Azzal,hogy szűz nincsen semmi baj,sőt becsülendő,nem késett le semmiről,mert szerintem ez nem egy olyan dolog,ahol elvárások vannak.Ahogy a csókolózás sem.Példaértékű,hogy nem paktál le fűvel-fával,és csókolózik egyet,csak azért,hogy elmondhassa "én már csókolóztam..."

Lehet a barátnői nem igazán barátnők,csak elvan velük,hogy ne legyen a suliban egyedül,de nem különösebben érdekli,mert nem érzi magát jól közöttük.És ne felejtsd el,az,hogy nem jár a sulis lányokkal lógni,nem azt jelenti,hogy nincs társasága pl. különórákról.Ha határozatlan,akkor határozatlan (talán önbizalomhiány,kisebbségi komplexus áll a háttérben),majd megerősödik az életben,mert bizony lesz olyan helyzet,ahol muszáj döntést hoznia,akár nagy horderejűeket is.

2013. máj. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok szép, rendes, okos kamaszlány van önbizalomhiánnyal, gátlásokkal. Az meg, hogy még nem pasizott, szerintem normális ebben a korban. Lehet, hogy ő olyan típus, aki majd egyetem/fősuli alatt fog kinyílni jobban a társasági programokra, de az is lehet, hogy nincs is igénye rá és később is csak pár bizalmasa lesz. Szerintem nyugodtan kérdezd meg egyszer, hogy van-e kedve beszélgetni, aztán csak úgy meséljetek egymásnak magatokról - és vagy megtaláljátok a közös hangot vagy sem.
2013. máj. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
És ezzel mi a baj? Van, aki nagyszájú, van aki csendesebb, és ez a legkisebb mértékben se függ a kinézettől vagy az öltözködéstől. Én is kicsit hasonló vagyok a leírás alapján, mint ez a lány, és nincs semmiféle oka, hogy én csendes lettem. Ilyen a természetem, nem szeretem ha én vagyok a középpontban. Viszont lehet, hogy kettesben jól eltudnál beszélni vele, mert úgy jobban megnyílna. Próbáld ki :)
2013. máj. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 senior24 ***** válasza:
84%
Elég szomoru h manapság furcsa az h valaki 16 évesen szüz és kicsit csendesebb normálisabb,nem pedig egy fenyegetőző verekedő nagypofáju kis pénzéves követelőző f'szvadász c'fka mint a legtöbbje 14 évesen már.Pedig nem is értem h ez miért baj,inkább örülj neki h nem Siofok könnyen kaphato c'fkái közé tartozik azért mert a szülök azt hiszik h ha mindent megengednek a lányaiknak meg mindennel kinyalják a pi'ájukat akkor jo nevelnek és akkor jo szülök!Egyébként meg lehet h nem akar r'banc lenni ami full normális dolog(tudom h a legtöbbnek ez nem)és egyszerüen csak normális kapcsolatot szeretne egy NORMÁLIS FÉRFIVAL nem pedig az olyan kis.....kal akik ma vannak!Sorkatonaság kellene nekik!
2013. máj. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Tyű, mintha magamról olvasnék! :)Egyetértek az előttem szólókkal, manapság kevés normális tizenves fiú van, és ha ő értelmes lány, akkor nagyonis el tudom képzelni, hogy nem áll le egyből az első szembejövő bunkóval, hogy elmondhassa, hogy neki már volt kapcsolata. Lehet, hogy az a típus, aki kivárja, amíg talál egy olyan embert, akivel úgy érzi, egy szinten vannak.

A csendesség és a határozatlanság lehet természetéből adódó, talán azért, mert érzi magáról, hogy nem illik bele a környezetébe, nincsenek igazi barátai... Vagy valami más gubanc áll a háttérben. Mindenesetre beszélgess el vele, biztos jól fog esni neki, hogy valaki a társaságát keresi. Főleg, hogy a leírásodból ítélve értelmes gyerek vagy. Sok sikert! ;)

2013. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Emberek ***** válasza:

Off: senior24 válaszával egyet tudok érteni!


On: egy próbát megér kedves kérdező! én a leírás alapján hasonló lánnyal ismerkedtem meg a közelmúltban, csak annyi különbséggel, hogy ő elég beszédes. kezdj el beszélgetni vele, keresd a társaságát, esetleg később hívd el randira!

és egy tipp(!!): örülj neki, hogy egy ilyen rendes lányt fogtál ki, ritkán találkozik az ember ilyennel ennyi idős korban

2013. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én ugyan még nem töltöttem be a 16-t (júliusba fogom), de kb. pont olyan vagyok, mint ez a lány (jó, a jó tulajdonságokban nem vagyok biztos...de ezt mondják az emberek). Én elég önbizalom hiányos vagyok, valószínűleg a lány is.

Mindenesetre én (a lány helyében) nagyon örülnék, ha egy normális korombeli fiú megismerkedne velem ;)

2013. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!