Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok 4 hós körüli babátok...

Mit adtok 4 hós körüli babátokra ebben a hidegben? Mennyi ideg vagytok/lesztek lent levegőzni télen? Hány celsiusig lehet kivinni ilyen piciket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kiviheted, télen is születnek babák, őket is kiviszik. Én is ki fogom. Persze megfelelően kell öltöztetni.
2009. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Minusz negyven foknál már meggondolandó, de nem hiszem, hogy idén annyi lesz.

Én minden nap kint voltam a gyerekeimmel legalább 1 órát, -20 fokban is. (2 őszi baba volt)

2009. okt. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A 4 hónapos már nem olyan pici azért. Vele bármennyit kint lehetsz, nem Szibériában vagyunk :)

Az én babám decemberi, 2 hetes korától már sétáltunk, 1 hónapos korától már másfél órát is akár, és nagyon nagyon hidegben is. Beöltöztettem, nem fázott, jókat aludt.

2009. okt. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Télizsákba teszem, báránybőrrel van kibélelve. Védeni kell még a homlokát. Arra is kell figyelni, hogy a nyál vagy könny ne fagyjon az arcára, bőrére!! Inkább a fagyos, jeges széltől kell félteni, nem a hidegtől. A "jó" hideg egészségére válik. Jobban fog aludni (lássuk be nem hátrány), jobban fog enni, jót tesz az idegrendszerének és erősebbé válik a légúti betegségekkel szemben. Több órát is kint lehet, sőt, ha meg tudod oldani a kint altatást, akkor az még külön jó!
2009. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én babám 4,5hónapos,1 órát voltunk kint,harisnya,body,hosszú ujju,adidas eggyüttes,sapi,overál,pokróc.Miután hazajöttünk még egy órát aludt,nem akartam bolygatni,ezért kinyitottam rá az ablakot,ebben a szerelésben,csak a pokróc nélkül.Esőbe nem nagyon fogom kivinni,meg ilyen nagy szélben sem tul kellemes,de hidegben szerintem jól beöltöztetve ki lehet vinni még -tizenvalahány fokokban is egy kicsit.
2009. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Feltétlenül oda kellett írni,h adidas együttes,ráadásul eGGYüttes. :S

Utolsónak szólt.

2009. okt. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos a lányom

Én kiviszem, ha nincs viharos erejű szél.

body+rugi+zokni alul

zsákos aljú overallba teszem, egy vastagabb zoknit még kap a lábára

alá egy pléd, meg amivel betakarom, azt is alá és fölé hajtom

jó meleg mindene, alszik kint vagy 1,5 órát

csak én szoktam szétfagyni :-))

2009. okt. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy valami okostojás meg fogja szólni,azért irtam oda hogy ADIDAS EGYÜTTES,mert arról mindenkinek van elképzelése hogy milyen vastagságú lehet!! (Egyébként nem magyarországon születtem-élek, bocs ha nem mindig jut eszembe a megfelelő szó, mint pl. a melegítő.)
2009. okt. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!