Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbség tesók között?...

Kis korkülönbség tesók között? Kb.16 hónap korkülönbség lesz a babáim között. Aki hasonló cipőben jár, járt megoldható segítség nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ikrekkel is megoldható segítség nélkül, nyugodj meg
2013. jún. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Szia ,szerintem megoldhato főleg ha a párod is betud segiteni tesom gyereke és leendő gyereke között 11 év lesz mert 2. Kapcsolat.
2013. jún. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom 2 kislanya kozott 17 honap korkulombseg van. Az eleje nem volt egyszeru. En sokat segitettem neki azzal, hogy vigyaztam a 17 honapos kislanyara mivel a kisfiammal egyidos. Igy athoztam magunkhoz jatszani addig o otthon tudott lenni a babaval. Most mar a nagylany betoltotte a 3 evet es a kicsi nemsokara 2 eves lesz. Annyira osszenottek, hogy hihetetlen. Valamelyik nap azt hittem megzaballom oket annyira edesek. :) A pici fagyit evett maszatos volt a nagy meg hozta a torlokendot es torolgette a kis arcat. Ha a kisebbik sir a nagy egybol kerdi, hogy miert sir es megy megvigasztalni. A pici ejszaka felebred es a tesohoz vandorol az agyba es reggel egyutt ebrednek. Tenleg nagyon osszenottek es szerintem szuper a kis korkulombseg minden kezdeti nehezseg ellenere.
2013. jún. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható. Nálunk is 16 hónap lett volna napra pontosan, de végül a kicsi előbb érkezett és így 15 lett csak. Az első pár nap nagyon nehéz volt, aztán még pár hét kemény volt, de hamar megszoktuk egymást. Ja és volt egy 4 és fél éves "nagyom" is.
2013. jún. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. jún. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!