Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki ad a babájának rizsnyákot?

Ki ad a babájának rizsnyákot?

Figyelt kérdés
És aki ad az minden alkalommal?? És milyen idős babának??

2013. jún. 27. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de mi az a rizsnyák? A neve is borzasztó...
2013. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az mi? Még soha nem hallottam...
2013. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na kíváncsi vagyok :) ősrégi babás könyvekben mindenhol olvastam róla
2013. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki rendszeresen adta a babájának a születésétől fogva. Hízik is rendesen. A védőnő úgy tudja tápszeres baba.
2013. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a dmes rizspep az akkor en adok. Rizspehely vegulis, vizzel higitom. Csak 1x adok a keso du-i kajahoz. Elvileg kaloria, h hizzon a pici. Nincs benne gluten meg semmi mas csak rizsorlemeny.

amerikaban el a noverem, ott ezzel kezdik a hozzataplalast nem gyumolccsel.

2013. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a sinlac és sinemil pép is hasonló, tejmentes, ezt hivatalosan 4 hónapos kortól lehet, a dm-es azt hiszem tejalapú.

én adok sinlacot is, vízzel hígitva, eleinte pépként, 5 hónapos korától, aztán 6 hónapos kora után tápszerrel keverve, egyre hígabbra, 9 hónapos korától tápszert már nem kap, csak ezt, vagy gyümölcsöt, zöldséget sűrítek vele. tényleg nagyon tápláló, ez még jobban, mint a házi, mert tele van vitaminnal.

a házit 8 hónapos kortól kezdtem adni, úgy tudod csinálni, hogy megfőzöd a rizst, kicsit több vízben, kicsit jobban szétfőzve, és a végén összeturmixolod, ha ihatóra akarod leszűröd.

nálunk nagyon bejött, de azért még a sinlac is megmaradt, mert az egyszerűbb.

2013. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!