Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki járt már így hozzátáplá...

Valaki járt már így hozzátáplálás kezdetekor illetve utána két hónappal?

Figyelt kérdés
A babám 7 hós lesz jövő héten. 4hós kora óta hozzátáplálunk. A három hónap alatt kb. két hetet tudunk felmutatni, amikor szépen, visítás, sírás nélkül evett, és még szép adagokat is evett. Aztán azon kívül mindig parádé van az evés körül. A baj az h miután pár kanállal eszik a tízórais gyümölcsből és a főzelékből már a tápszert sem fogadja el... Igaz szép súlyba van 72cm és hozzá 8300gr-ot mértek a fél éves státuszon. De egy hónappal később most csak 8100gr. Rengeteget mozog egy percre sem áll meg. Teljesen el vagyok keseredve, hogy akármit főzök neki, vagy veszek babakaját semmit nem eszik meg szívesen :( Légy szíves adjatok valami tippet h mi lehet a gond, mert már mindent kipróbáltam.... :'((
2013. jún. 18. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem amit érzel, és egy kicsit gonosz leszek, de jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :) Az én kislányom sem hajlandó megenni amit főzök neki, mondjuk legalább az üvegesből eszik valamennyit na de attól se dobom magam hanyatt, és nekem sem eszik utána tápszert. Minden evés parádés, mindenre figyel csak a kajára nem, és sokszor emiatt ugye nem is a szájában köt ki hanem vagy szétkeni a széken vagy a ruháján, szóval katasztrófa. Mi egy hete múltunk 7 hósak, és én is korán elkezdtem hozzátáplálni, nem tudom mitől függ, vannak napok amikor jobban eszik és van, hogy kevésbé. Sajnos nehéz ebben tippet adni, de nálam naggyából az válik be, hogy az általam összepűrésített gyümölcsöt szoktam üv. kajába keverni, mert ezt csak így hajandó elfogadni. Szoktam sinlachoz is gyümölcsöt keverni, naggyábból azt is megeszi, és lassan próbálkozom majd a joghurtokkal is....meglátjuk. Azért ne add fel, lesz még jobb is, csak győzze az ember kivárni.
2013. jún. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 eszo ***** válasza:

én kislányom 6 hós...kb egy hónapja kóstolgatunk..eszegetünk..első két hétben tök szépen evett, nyitotta előre a száját a kajának..de két hete katasztrófa..bármit adok neki, összeszorítja a száját, be se tudom tömni a kanalat :-( se gyümit, se főzeléket,se a tejberizs-pépet nem fogadja el. csak cici, mert cumit meg cumisüveget még sosem vette el..vagyis a c.üveget rágcsálja...nem érti mire való!

én meg egyre türelmetlenebb vagyok vele..már előre utálom az etetést, mert úgyis tudom,h cici lesz a vége...nem tudom mit lehetne...lehet a meleg is közrejátszik??????

2013. jún. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!