Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves körüli kisfiúk anyukái!...

1 éves körüli kisfiúk anyukái! Nálatok simán megy fürdéskor a kuki-húzogatás?

Figyelt kérdés

minden érdekel ezzel kapcsolatban

mi most kaptunk Bactroban kenőcsöt ,mert begyulladt szegénykémnek


2013. jún. 27. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a gyermekorvos azt mondta,h ne piszkaljuk 2 eves koraig.
2013. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiam 10 éves, de nekem is azt mondta a doki, hogy 2 éves koráig ne nyúljak hozzá, addigra megoldódik. Meg is oldódott.
2013. jún. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kb. 3 hónapos kora óta húzgálom neki, most 18 hónapos és gyönyörűen feljön. Barátnőm ugyanennyi idős gyerekének nem csinálta és semennyire nem jön fel. Ettől még lehet,hogy megoldódik magától!

Nálunk a férjemnek is és a bátyámnak is felvágták anno, szóval nem volt kérdés,hogy szép óvatosan már két éves kora előtt húzgálni fogjuk!

2013. jún. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sosem piszkáltam,egyszer néztem ,meg hogy minden oké-e vele,most 2 éves.
2013. jún. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy éves múlt és még nem piszkáltam. A másik kettőnek sokkal hamarabb kezdtem húzni és be is gyulladt nekik. A kicsinek nem így fogom csinálni.
2013. jún. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálunk nagyon simán ment. Én sem piszkáltam ahogy mondta a doki, nagyjából 3 éves koráig. Amikor először megpróbáltam hátrahúzni neki fürdésnél simán ment, minden akadály nélkül.
2022. nov. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!