Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fürdéskor beleérhet a baba...

Fürdéskor beleérhet a baba füle a vízbe?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 19:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem... mert (bár nem garancia) de begyulladhat.
2013. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A lányomnak mindig beleér, 3 hónapos, semmi baja.
2013. márc. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
Megse fordult ez a fejemben de mndg benne van a kslányomé :/ :) níncs baja 7 hónapos
2013. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Kislányomnak is beleér, nem lett belőle baj! Úgy is meg kell mosni a fülét is!
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
hála az égnek! Nekem a nővérem csecsemőgondozó, ő tanácsolta, h inkább ne :)
2013. márc. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, meg kell, csak nem mindegy, h fél l víz megy bele, v nedves fültisztítóval kitörlöd ;)
2013. márc. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Sztem a 4-es sem úgy "mossa" a baba fülét, hogy belemártja a vízbe, sztem csak viccelt:) Az én babám már 6 hónapos, kb 2 hónapja már nem úgy figyelek és beleér a füle a vízbe, de semmi baja sincs. Előtte azért óvatosabb voltam, de azért teljesen nem tudtam akkor sem kikerülni mindig.
2013. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Épp egy hónapja kérdeztem erről a gyerekorvost, mert a babám úgy lubickol, hogy mindig telemegy a füle vízzel. Azt mondta, hogy az otthoni tiszta körülményektől nem lehet baja a gyerek fülének, inkább a medencés-strandos-szabadvizektől kell félni.
2013. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Az első naptól kezdve úgy fürdött minden gyerekem, hogy az egész feje a vízben volt, csak a szeme, orra, szája lógott ki. Egyiknek sem volt soha fülgyulladása.
2013. márc. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyilván nem arról van szó, h egy csepp sem mehet a fülébe, aki fürdetett gyereket, az jól tudja :) Ahány ház annyi szokás. :)
2013. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!