Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nüby fogínyvédő gélt használ-e...

Nüby fogínyvédő gélt használ-e valaki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 28. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint fogkrémet? Amit az ujjra húzható fogkefével lehet venni a Rossmannban?
2013. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ha erre gondoltál,nekünk van,elég erős az illata,már a dobozán érzik,szerintem semmi köze a rágógumi ízhez.Olyan szegfűszeges-fűszeres,zsibbasztani zsibbaszt,kipróbáltam magamon.(jobban mint a Dentinox)

2013. jún. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen erre gondoltam..és milyen,használ?
2013. jún. 29. 07:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen,hatásosabb volt a Dentinoxtól.Nemrég vettem a Rossmannból harmadába került a Dentinox árának.Akcióba volt 500;- Ft körül volt.Szerintem megérte :)
2013. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is láttam,hogy sokkal olcsóbb,kerestem is,de nálunk Szolnokon nem lehet kapni.
2013. jún. 30. 07:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, az! Azt is használtuk. Gyógynövényes, a babák először ordítanak tőle (ezt olvastam, de az enyém is), kb. fél percet, de utána jobb, mint a Dentinox. Mikor a fiam első foga jött, mindig ezzel kentem, mert a nagy ordítás után úgy elzsibbasztotta neki az ínyét, hogy el is aludt (persze ha éjjel kelt fel a fogzásra). És nem utolsó sorban ezt annyiszor használod, amennyiszer kell, míg a Dentinoxot max. 3x egy nap, mert lidokainos.
2013. júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hol lehet ilyet kapni?a A neten rossmannos szórólapon láttam róla képet,de itt nálunk nem volt.
2013. júl. 5. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!