Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy tetszik az a név,...

Nektek hogy tetszik az a név, hogy . Noel János?

Figyelt kérdés

Azt ne írjátok, hogy sok Noel van, mert mifelénk egy sincs oviban és iskolában sem, pedig városban lakunk:-)

Olyan nehéz szép és normális fiúnevet találni, az utcánkban szinte az összes nekünk tetsző név elkelt már, pl Levente, Gergő, Ádám, Dávid, Kristóf, Milán, mondjuk ezek elég gyakoriak is... esetleg írhattok még pár nevet, hátha...:-)



2013. jún. 28. 16:42
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Szerencsére az apuka sem ragaszkodik a Jánoshoz, szerintem is túl komoly név manapság.
2013. jún. 28. 17:21
 12/26 anonim ***** válasza:
Szia nekem két fiam van egyiket Botondnak hívják ,másikat Marcellnak hívják.
2013. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szia, szép nevek, Botond apukának nem jön be, Marcell pedig a vezetéknevünkhöz nem passzol sajnos, pedig tetszene:-)
2013. jún. 28. 18:12
 14/26 A kérdező kommentje:
Nekem pedig van már egy Dominikom, esetleg ehhez is írhattok olyat, ami passzol :-)
2013. jún. 28. 18:16
 15/26 anonim ***** válasza:
Alex, Roland, Péter,Dénes, Ákos.:)
2013. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen simán csak Noel, a kettő együtt nagyon nem passzol. A mi családunkban levő Dominik kisöccsét Félixnek hívják, de esetleg jó lehet a Lénárd is.
2013. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Nekünk Zsoltink van.:)
2013. jún. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Alex és Roland is tetszik nekem is, a Félix, annyira nem jön be :-)
2013. jún. 28. 20:13
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
A Noel bibliai(tehát zsidó név), soha nem adnám a magyar gyerekemnek.János elcsépelt.Ha igazán szép nevet akartok válasszatok az ősi magyar nevek közül:Pl.:Huba, Álmos, Koppány.Most ennyi jut eszembe.
2013. jún. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Zsidó nevet én sem adnék a fiamnak, a Noel nem is az, nézz csak utána.

Én pedig az adjunk ősi magyar neveket divattól vagyok kész, pár év múlva tele lesz az ovi ilyen nevű gyerkőcökkel, és hiába keresgéltünk közöttük, nem találtunk nekünk tetszőt. Pl Koppány számomra teljesen negatív töltetű, de ez csak az én személyes véleményem.

2013. jún. 29. 10:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!