Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most Dm pelusból 4+ t használu...

Most Dm pelusból 4+ t használunk. Majdnem 9 kiló a babám. Ha pl veszek liberot vagy mylove pelust (sokan dicsérik) akkor 4 es elég, vagy abból is 4+?

Figyelt kérdés
Dm-s pelust használunk,de sokat romlott a mínősége.Szeretnék váltani,de nemtudom a többiből milyen méret kell?Mert ugye a Dm-s kisebb,mint a többi pelus.
2013. jún. 28. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha még nincs 9 kiló a babád, akkor pampers és liberoból jó lehet a sima 4-es is.

Liberoból nincs is 4+, csak 5.

Bella Háppyt én nagyon szeretem, szerintem ebből is elég lenne a 4-es.

2013. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Liberoból bőven elég a 4-es méret. Aldis mylove pelenkából nincs 4+-os, 4-es és 5-ös van, de abból is bőven elég a 4-es szerintem, az én 10 kg-os lányomra jó volt a 4-es Aldis pelenka. Jó még a Penny BabyTime pelenkája is, ugyanolyan minőség mint a Mylove!
2013. jún. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Egyébként Liberonál az 5-ös méret felel meg a 4+-nak, a 6-os pedig az 5-ös méret, ebből kifolyólag.

A Libero 5-ös, 10 kg felett van, bőven elég a 4-es nektek szerintem. Az én csajszim 12 kg, most vettem neki 5-ös Liberot jó rá, de még a 4-es is jó, csak kipróbáltam.

2013. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bármit, csak Háppy-t ne vegyél!!!

Nem is értem, hogy engedhetnek forgalmazni egy ilyen borzalmas minőséget!

2013. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is használtam sokáig Happy-t, meg voltam vele elégedve. A régi, értem ez alatt, ami több mint 2 éve volt, az valóban nem volt jó, de az új Happy nekem bevált. Az éjszakát is kibírta mindkét gyerekemnél.

Most akciós lesz a Tescoban, a Big Pack Clubcard kártyával 2900 Ft körül lesz.

2013. jún. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem a Happy is kisebb mint pl. a Libero vagy Mylove vagy Pampers. Ebből a 4+-ost ajánlom.
2013. jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kerria ***** válasza:
Mylove-nál csak sima 4es van. Én elég régóta használom a kislányomra, jelenleg 11 kilós.
2013. jún. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 kíváncsicska ***** válasza:
Az én lányom 11 kg babyloveból a 4-est használjuk. Liberoból 5-ös van itthon én azt nagynak találom.Papersből pedig a 4+ méretet kellett használnunk.Szóval azért nem csak a kg-tól függ mekkora pelust kel használnod.Ki kell tapasztalni szerintem.Szóval szerintem a dm-es nem kisebb mint a többi sőt tapasztalatom szerint a Pampersnél a 4+-al egyezik meg a dm-es 4-es.De ez az én tapasztalatom
2013. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Libroból már 8 kg körül az 5-st használtam, mert a pampers 5-e már kicsi volt fenékben.Most 10200 körül van és mostmár 6-st adok neki,mert több pisit bír. Míg nem volt 6-s Liberónk 5-s háppyt adtunk rá, az is jó volt, főként éjszakára, 6-s lib. helyett,meg spórolás miatt.Attól függ, a méret milyen típus a babád.magas vékony, magas husis(nagy popóval)enyém ilyen, kicsi vékony,kicsi husis.Nálunk a derék körméret és a popó a lényeg meg a puhaság.
2013. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,elég vékonyka a babám,félek,hogy kicsi lenne a 4es méret,de azt fogok elsőnek venni,még nemtudom melyik pelusból. :)
2013. jún. 29. 09:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!