Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 18 éves vagyok 175 cm és 50...

18 éves vagyok 175 cm és 50 kg. Sokan mondják, hogy modell alkatom van, de én nagyon soványnak érzem magam. Hogyan, mit étkezzem, hogy ragadjon rám "pár plusz kiló"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ez tényleg kevés.az én fiam 14 éves,173 magas,és 60 kiló,és nagyon jól néz ki mindenki szerint,bár én így is soványnak tartom.egyél sok édességet,tésztát,krumplit,kenyeret,és mindent ami hízlal,de mértékkel,hogy ne legyél cukros sem.de ha megszokja a szervezeted a táplálkozás váltást,szerintem beindul a hízási folyamat.és nassolj pl.chipset stb.próbálj többet enni mint eddig.
2011. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sovány alkatúaknak edzést szoktak javasolni izomnövelés céljából, az alaknak jót szokott tenni. Evés mellett ezzel is lehet próbálkozni, és ártani sem árt.
2011. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!