Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok 167 centi es...

14 éves vagyok 167 centi es 44 kilo. Valahanyszor tukorbe nezek mindig kovernek latom magam. Sokan mondjak h tokeletes alakom van de en nem igy gondolom. Anyukam szerint mar tul sovany vagyok. Szerintetek idealis ez a testsuly, nem tul sok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 20:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ez így kevésnek is tűnik inkább.

De egy kép többet mondana,ha nagyon fontos küldj egyet.

2012. szept. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Maximum a relativ magas testzsirszázalék miatt láthatod kövérnek magad, egy testompozícó változtatós étrend meg edzés lwhet javitana a dolgon
2012. szept. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ez nemhogy ideális, már inkább kevés. Közel vagy lelkiekben valamilyen táplálkozási zavarhoz, ha így gondolkozol :(, ne a magazinoknak, a netnek, meg a buta kis kortársaidnak higgyél!

55 kiló lenne a normális kb. ehhez a magassághoz. Anyukádnak igaza van.

2012. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
egy ideje salatakat eszek mar, kenyeret es tesztakat egyaltalan nem.naponta szoktam edzeni csak ritkan hagyom ki.koszi ez eddigi komikat.
2012. szept. 26. 20:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Te már sovány vagy..
2012. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem kevésnek tűnik a súlyod. De egyetértek azzal aki azt írta, hogy a magas testzsírszázalék miatt (ez nem feltétlen egyenlő a kövérséggel) látod magad dundibbnak. Pedig tényleg soványka lehetsz.
2012. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem sincs tökéletes alakod. Tökéletes alakod kb. 55 kilóval lenne. 50 körül még elmenne, 44-gyel tragikusan sovány vagy. Orvosnál a helyed, remélem, erre anyukád is hamarosan rájön, még azelőtt, hogy késő lenne...
2012. szept. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemesebb lenne pszichológushoz menned ha 44 kilón kövérnek látod magad nem állsz távol az étkezési zavaroktól nemsokára lehet anorexiás leszel inkább előzd meg a bajt
2012. szept. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Így a szél is el fog fújni. Semmi ellenálló képességed nincs a betegségek ellen. Nincs tartalékod sem, betegség esetére. Ráadásul nem tudnak kifejlődni azok a szerveid, amitől nő leszel.
2012. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon hasznos kommenteket kaptál, de gondolom egyik tanácsot sem fogod megtartani. Sajnos a te korosztályod nagyon felszínes; minél soványabb valaki, annál jobb, és ha valakin van egy csöpp felesleg is, azt már emberszámba se veszik. Te meg beleestél abba a hibába, hogy ennek az elvárásnak meg is akarsz felelni. De ebbe fogsz belebetegedni... megéri ez neked?


Anyukád tud arról, hogy így nézel magadra? Ha az én gyerekemnek lenne ilyen testképzavara, minimum elbeszélgetnék vele, de ha én nem tudok hatni rá, irány a pszichológus. Sok fehérjét; húst, halat, tojást kéne egyél, és jó szénhidrátokat, mint pl teljes kiőrlésű péksütik, rizs, zabpehely.


De gondolom, amíg össze nem esel az utcán a gyengeségtől, és nem találod magad egy kórházi ágyon infúzióra kötve, nem fogsz változtatni az életmódodon.

2012. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!