Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyas pelenkát vegyek 6 kiló...

Hanyas pelenkát vegyek 6 kiló feletti babámra? és milyet ami árban és minőségben is megfelelő?

Figyelt kérdés
kicsit nagyobb méretet is írhattok, mert irtó lassan fog fogyni, csak tartalék lesz.

2013. jún. 28. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Olvastam, hogy ti moshatót használtok.:)

3-as méret 4-9kg-ig. Mi pampers-t használunk általában (zöldet vagy fehéret), most a dm-ben vettem sajátmárkást (babylove aktiv plus) az is jónak tűnik. Az én kisfiam 7kg felett van, de a 4-es még nagy rá, szóval nektek is bőven elég a 3-as.

2013. jún. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én lehet hogy 4-est vennék, főleg ha lassan fog fogyni.

Az 7-18ig van.

Nálunk mindig a skála alján lévő kiló szerint kellett a pelenka, mindegy milyen fajta.

Jelenleg a LIDLs tojourst használjuk, teljesen ok, mind árban mind minőségben.

2013. jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi a zöld tescosat használjuk nálunk bevált és árban is nagyon jó... :)
2013. jún. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nah most akkor hogy van? 7 vagy 9 kilóig? ha 7-ig, akkor a 4-eset kellene venni. ha meg 9-ig, akkor sztem 3-ast. most lelassult a hízása, eddig havi 1-1,5 kilót hízott, de most sztem csak 50 dkg körül,így messze lenne s 9 kiló. hány darabosak ezek? néhány darabos kiszerelésben nincs? őszintén szólva csípőszűrésre megyünk, lehet tömegközlekedéssel... de máskor nem használná. .. lehet h. a 4-es sem fogyna el, mert messzire sehová nem járunk.
2013. jún. 28. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:

két darabos kiszerelést is lehet kapni, ezek direkt próbacsomagok. ilyen kis kiszerelésű van a rossmann (babydream) és a müller (beauty baby) sajátmárkásaiból.

igaz, hogy kb 75forintra jön ki darabárra, de ha nem használjátok egyébként az eldobhatós pelust, akkor szerintem nem érdemes nagyobb csomagot venni....

2013. jún. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 3-as 4-9 kg-ig van, a 4-es 7-18 (vagy 7-14kg-ig). Az én babám 7 hónapos, 7,5kg körül van és nagy rá a 4-es. Szerintem nektek is elég a 3-as.
2013. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat lányok, a kis rossmannos kiszerelést fogom választani. igaz drágára jön ki, de többet bukok ,ha egy fél csomag meg marad. köszi mégegyszer! :)
2013. jún. 29. 07:34
 8/8 A kérdező kommentje:
ma érkezett két minta pelus a pamperstől . így nem veszek semmilyet. gondolom elég lesz. 3-as méretűek, a 4-es tényleg hatalmas lenne. köszi a válaszokat! :)
2013. júl. 1. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!