Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom serkenteni a...

Mivel tudom serkenteni a babám hajnövekedését?

Figyelt kérdés

A kislányom 7 hónapos és már hónapok óta nem nő a haja.

Kihullott a babahaj pár hetesen, és helyette már van új, de aztán ennyi, nem nő.


2009. okt. 15. 08:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,

az én kisfiam 10 hónapos 2-szer vágattam a haját, rengeteg van neki, és iszonyat gyorsan nő, olyan mint egy 5-6 éves kisgyereknek, nekem is rengeteg van, viszont képzeld el másfél éves koromig teljesen kopasz voltam, anyum el volt keseredve, hogy sosem lesz hajam, aztán egyszercsak elkezdett nőni, sűrüsödni egyik napról a másikra. úgyhogy ne aggódj, lesz haja a kislányodnak ez egész biztos! :)

üdv

2009. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hagyd békén. Szerintem. Unokahúgomnak se volt sok haja, még 2 évesen se. Most négy éves, de még nem kellett egyszer sem vágni neki, bár most már jó hosszú, csak göndör, és elég sűrű is. Ennek is megvan az egyéni üteme.
2009. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmivel mert nincs rá szükség. Majd kinől a haja amikor eljön az ideje. Minden baba más. Van aki kopaszon születik van aki hatalmas hajjal.Ilyen az én lányom is. Ő sosem volt kopasz mert ami kihullott az helyett már háromszor akkora és annyi nőtt. De ha kopasz lett volna sem befolyásoltam volna semmivel a hajnövekedését. Ő még egy fejlődésben lévő baba nem szabad beleavatkozni a természet rendjébe. 17 hós kislány anyukája
2009. okt. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!