Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájos a kilányom és édesköm...

Hasfájos a kilányom és édeskömény teát javasoltak hogy kell adagolni és menyi vizbe kell neki felfözni és menyit ihat és hányszor 1 nap?

Figyelt kérdés
sajnos sokszor felsir a hasikálya miatt és bántják a gázok probáltam az infacolt és attol is fel sir északa pedig etetés elött 2 adagot is adok neki ... 1 honapos mult
2009. márc. 19. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy deci vizbe 1 csipetnyit. De ugy szokták a hasfájos teát csinálni, hogy egy deci vizbe egy-egy csipetnyi édeskömény és ánizsmagot. Nekünk ezt, igy az orvos javasolta. A nap folyamán kináltasd vele.
2009. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Gripe Watert is. 2 dl vízben 1 filtert raksz. De ha veszel a dobozára úgyis rá van írva a használati útmutató. 2 étkezés között kínáld mindig, ne etetés előtt, mert akkor a tea eltelíti. Sokat tornáztasd, nyomogasd finoman a kis lábait a hasához, sokat segít.
2009. márc. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! az elsö válaszolomnak:igen majdnem igy csináltam anyi külömségel több vizet tettem fel és 2 csipet köménymag teát és felforraltam 5 percig remélem nem ártottam vele : a második válaszadomhoz meg probálom hátha segit igen szoktam tornáztatni de nem sokat segit mert sir közbe sajnos..
2009. márc. 19. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!