Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Szegeden, a Cserepes-s...

Érdemes Szegeden, a Cserepes-sori piacon megvásárolni a babakocsit? (Azt hiszem, külföldről hozzák ezeket)

Figyelt kérdés
Kb. mennyivel olcsóbb, mintha bababoltban vennénk? Sajnos nem tudunk 60-70 ezreket kiadni erre...:O(
2008. jún. 23. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer ismerőseim nagyon nagy vásárt csaptak a Cserepes soron! Sikerült alkudniuk, és rengeteg "extrával" felszerelt járgányt vettek. Próbálkozzatok, annyit megér! Sok sikert! Konkrét számokat nem tudok, nem emlékszem, mert akkor még nem voltam érintett...De annyi biztos, nagyon megérte.
2008. jún. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak az a lényeg, hogy a te igényeidnek megfeleljen és lehessen vízszintesig dönteni. Ezenfelül már mindenki sajnos azt veszi meg amire pénze van. Biztos ott is ki lehet fogni jó dolgokat. Mostanában a Tescóban is láttam jónak tűnő babakocsikat, bár igaz, hogy közelebbről nem néztem meg milyen.
2008. jún. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!