Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek padlókő van lerakva a...

Akinek padlókő van lerakva a házba, hogyan öltöztetitek kúszó-mászó babátokat?

Figyelt kérdés
Nálunk az egész házba padlókő van. Télen nem lesz vele gond a padlófűtés miatt, de ilyenkor nyáron, nem tudom mibe öltöztessem. Kénytelen vagyok rá harisnyát és kisnadrágot adni, mert félek, hogy felfázik. Ti hogyan oldjátok meg? (nem rég kezdett kúszni)
2013. júl. 1. 09:17
 1/5 anonim válasza:
Nekünk is hasonló volt csak nekünk a nappaliba volt padlókő és padlófűtés de mi letettünk egy nagy szőnyeget és simán tudott a baba még pelenkába is mászkálni biztos nem fázott fel.
2013. júl. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
harisnyázok én is, de amikor nagyon meleg volt, nem adtam rá
2013. júl. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodom, hogy rakunk le szőnyeget, de azt is csak a nappaliba tudok lerakni, szóval ily módon felesleges is, mert úgyis lekúszik róla be a konyhába, folyósóra, szobákba ahol megint nincs szőnyeg. Igaz, a nappaliba van többet, de azt vettem észre, hogy a szőnyegen nehezebben is mozog, de még mindig jobb mintha felfázna. :)
2013. júl. 1. 09:37
 4/5 anonim válasza:
Mi odaraktuk a kedvenc játékokat meg ha épp a konyhában dolgoztam akkor egy hangoskönyvet bekapcsolatm és nagyon jól elvolt néha oda mentem hozzá egy kicsit játszottunk és nem mászott el vagy ha igen akkor rájött hogy ott hideg van és visszamászott:)
2013. júl. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a nappaliban az ülőgarnitúrát kinyitottuk francia ággyá, s foteleket odatoltuk a egyik végéhez és egymás felé fordítottuk.Ha már elfárad a padlón felteszem az ágyra, ott játszik majd át tud mászni a fotelekbe és vissza is.Ezt nagyon élvezi.
2013. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!