Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Múlthéten kezdtem 3és félhós...

Múlthéten kezdtem 3és félhós kisfiamnak adni a sűtőtököt,2 napra rá hasmenése lett. Mi baj lehet? Védőnö is mondta hogy lehet adni.

Figyelt kérdés
Hétfőn elvittem az orvoshoz és kaptunk hasfogót,kedden pedig széklet mintát vittünk az Ántsz-hez,mert nyomokban véres volt a széklete.Az eredmény meg kb.1hét.Nagyon aggodom mert a mai napig nem múlt semmit,de az étvágya és a kedélye az jó.Járt már így valaki?
2009. okt. 15. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
3,5 hósan még valószínű nem elég érett a bélrendszere a hozzátápláláshoz, szerintem várni kéne még vele pár hetet
2009. okt. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van,de ez már megtőrtént és a hasmenés az sajna még mindíg van.Igazából azt nemtudom miért nem múlik a gyógyszertől sem el.?Bár csak vissza csinálhatnám...
2009. okt. 15. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem erre majd az orvos tud neked valaszolni. Arra meg inkabb no comment, hogy miert id adtal sutotokot egy 3 es fel honapos babanak. Az o belrendszere meg nem tudja befogadni a normalis taplalekot, csak az anyatejet es a tapszert. Mindenesetre nem hinnem, hogy a veres kakiert a sutotok a felelos...
2009. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mivel tápis és a védőnő mondta hogy az egyik héten az almát,a másik héten lehet a sütőtököt,hát ezért.Nyílván nem jól lakásig kapott,csak egy két kanállal,hogy ízlelgesse.
2009. okt. 15. 17:54
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! ELőször is nem a sütőtöktől van hasmenése és véres kakija! Még akkor sem ha nem érett rá a bélrendszere!

A levegő tele van hányásos hasmenéses vírussal, aminek sajna csak akkor van vége ha kiürül a szervezetéből! Én minél több teát adnék neki, mert az átmossa a szervezetét. 3 és fél hónapos tápszeres babánál pedig el lehet kezdeni a hozzátáplálást, főleg hogy nem jól lakásig eteted, csak kóstoltatod vele az újdonságokat.

Remélem kikeveredtek ebből a vírusból hamar.

7 hónapos tápszeres baba anyukája

2009. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszönöm hogy ilyet írtál.Az előző hozzászóló véleménye megbántott,de mindegy.Megírnád hogy milyen teát adhatok mert eddig vizet adtam a kicsikémnek,mert azt mondták a kamilla tea is hasmenést okoz.Köszönöm
2009. okt. 15. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:

18.09-es vagyok!

A kamillateáról én is azt tudom, hogy hasmenést okoz, plussz szárít, ami ilyenkor pláne nem jó. Én eddig Hipp-es granulátumos teát adtam neki, szerintem az alma-cirtomfű a legjobb, de ha nem akarsz ilyet, akkor nyugodtan adj neki csipkebogyó teát. Egy kis cukorral és egy kis citrommal. Kell is az a kis energia szegénynek, főleg ha minden ki jön neki. Nyugodtan írj priviben ha szeretnél beszélgetni :)

2009. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, nem allt szandekomban megbantani teged. En meg soha nem hallottam olyat, hogy ilyen fiatal tapszeres babonak lehet adni akar almat, akar mast. De hat a vedono meg a doki csak jobban tudja. En sima babateat adnek neki vagy ha elfogadja, akkor vizet. Es normalflort. Es meg egyszer: ne haragudj.
2009. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szép kis védőnő az ilyen. És te nem olvastál semmit az egészséges csecsemőtáplálásról? Mert a 3,5 hónaposan elkezdett hozzátáplálás minden, csak nem egészséges. Tönkreteheti egy egész életre az egészségét. Szerinted megér ennyit a sietség?
2009. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!