Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónaposnak már elég a napi...

10 hónaposnak már elég a napi egyszeri alvás (ebéd után)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez gyerekfüggő. A fiam 14 hónapos és 2x alszik.


Az sem mindegy, hogy mennyit.

2013. júl. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kisebb lánym 8,5 hónapos kora óta csak egysze alszik 2-5,5 órát, de közben legalább 2szer felébred, és csak szopival bírom visszaaltatni :( Egyébként este fél9től reggel fél7-7ig alszik
2013. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9 hónapos kora óta egyszer alszik délutánonként, változó, hogy mennyit, 1-2 órát...azóta is, most 15 hónapos
2013. júl. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A fiamnál kb. 10 hónapos kora körül kezdett problémás lenni a kétszeri alvás, de ki kellett tapasztalnunk, hogy hogyan is lenne jó. Most 13 hónapos lesz és kb. 1,5-2 hónapja csak egyszer alszik, fél 1-től 4-ig.
2013. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fiam 6 hónapos kora óta csak 1x alszik.

Most épp déltől 2-3-ig (sokszor tologatta már az időpontot, de kitartóan csak 1x alszik).

2013. júl. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is gyerekfüggő. Lehet, hogy hosszat alszik délben és az neki elég.

Az én kislányom (szintén 10 hónapos) még kétszer alszik egy nap.

2013. júl. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen elég neki, ha álmos lenne és igényelné észre vennéd.... Én állitólag 1 éves koromtól nem aludtam egyáltalán napközben, hiába csinált velem bármit is akkor sem aludtam. Emlékszem hogy oviban is mindig halálra untam magam mikor mindenki aludt. Én soha. Most felnött fejjel sem tudok napközben aludni és eleve nehezen elalvós vagyok.
2013. júl. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2-3 órát alszik ebéd után, de délelőtt és délután is olyan nyűgös, hogy nem tudok vele mit kezdeni, de nem hajlandó aludni :( remélem hamarosan beáll.
2013. júl. 1. 14:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Az enyém 9 és fél hónaposan 3-4-szer alszik! Nem tudom lecsökkenteni- úgy alszik, ahogy neki jó...gondolom, nálatok sem nagyon lehetne ráerőszakolni a kétszeri alvást, mert éppen azt mondja valamelyik könyv!

Ha neki így megfelelő, akkor biztosan elég is.

Persze emellett fontos, hogy mennyit alszik akkor egyszer, és mellé éjjel hány órát alszik, kb 12-14 óra alvást mondanak átlagnak ebben a korban...az enyém pl éjjel 8 órát alszik, nappal összesen 4-et, így a napi 12 óra alvása összejön.

Gondolom nálatok éjszaka és nappal is többet alszik egyszerre.

2013. júl. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is napi egyszer alszik kb. 10hónapos kora óta. Ebéd után 1-1,5 órát. Viszont Ő éjjel alszik sokat, este 7től másnap 8ig-9ig.
2013. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!