Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktatok a baba mellől vagy...

Szoktatok a baba mellől vagy mellett telefonálni vagy netezni?

Figyelt kérdés
Laptopunk van és a matracon fekszik mellettem és úgy netezek. baj? nincs vmi kisugárzása? és telefonnak?
2009. okt. 15. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is igy szoktam laptopozni,a telefon ne legyen azért közvetlenül mellette,de nem hiszem hogy bajuk lenne tőle.
2009. okt. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem laptopon altatod, nem lesz baja. Ne aggódj! Csak tényleg ne tartsd mindig a közelében.
2009. okt. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettőnek van, de ki nem tesz ilyet? Menj kicsit messzeb, vagy ne melletted feküdjön a gyerek és kész...
2009. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egész házban körbeveszi az elektroszmog, ez van, ebben élünk, szerintem ők ehhez aklimatizálódnak, nagyobb dózisban éri őket, mint anno minket.
2009. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, elég rövid ideig tart ez a baba mellett netezős/telefonálós korszak, ilyen rövid idő alatt nem hiszem hogy bármi baja lenne. Amint közlekedni tudnak, a világ legérdekesebb dolga a telefon és a számítógép lesz :)) Az enyém amióta kúszik, kicsavarja a kezemből a telefont és vadul nyomkodja a gombokat rajta. A számítógéppel dettó, uh mi már csak akkor gépezünk ha alszik és csak tisztes távolságból telefonálunk. Hiába kapott nem működő telefont és régi klaviatúrát, secperc alatt kiderítette hogy az kamu (nyomkodásra nem világít és nem sípol), akárcsak a játéktelefonjáról. Uh élvezd hogy mellette tudsz netezni, telefonálni :))
2009. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!