Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos baba éjszaka újra...

5 hónapos baba éjszaka újra eszik, kihagyja a reggeli étkezést, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Este fél 8 körül vacsora (szopi+tápszer), majd fél 1 körül ismét felébred, éhes, tápszert kap. Reggel 6-ig alszik, utána viszont nem hajlandó enni, csak 8 óra körül. Eddig hajnal 4 körül ébredt enni. Vagyis a 7 óra evés nélküli időszak felcserélődött. Mit rontottam el?

2013. júl. 2. 09:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az este fél 8-as étkezés már a késleltetett vacsi, korábban 7 órakor evett. Utána szinte elájul, annyira álmos. A nappali alvás lehet kevés, 3x fél órát alszik, egyszerűen nem tud többet:-( Enni viszont nem lehet többet adni neki, szó szerint visít, ha még megkínálom. A súlyával nincs gond, szépen fejlődik. Gondoltam, a tápszert megpróbálom nagyobb lyukú cumin adni, hátha nem unja meg olyan hamar. Ma vettem, meglátjuk.... csak félek, hogy a szopi kárára megy. Köszi a válaszokat!
2013. júl. 9. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!